מסעדת הכבש
חינוך חברה מאבק האדמות פוליטיקה ספורט מפגעים מדור נפטרים أدب وفن גולשים כותבים עסקים סרטונים שונות פייסבוק מודעות פרסום
פורטל הכרמל
ראשי | אודותינו | צור קשר

מבזקי חדשות

אמין כיוף חדש

דסקר
המצב הכלכלי היום?
 

פנס כיס Ultrafire
חליל טאהרללכת בדרכו של רב סמל חליל מחמד טאהר ז"ל

חליל טאהר מעכו היה החלל הראשון שנפל בגזרת הר דב אחרי הנסיגה מלבנון, באותם ימים האמאם של עכו לא רצה שהוא יקבר בבית הקברות המוסלמי בעיר, מאז זרמו הרבה מים בירדן והרבה מוסלמים הלכו בעקבות חליל והתגייסו

ניהול כושל של בכירי מועצת דליה הביא לזכיית ביצורית ב2.200 מלש"ח

תמונה לדוגמהחשיפת פורטל הכרמל, חברת ביצורית שביטלה את חוזה ההתקשרות עם מועצת דאלית אל כרמל זכתה בתביעה במיליוני ₪ ממשלם המיסים בדליה, בגלל ניהול כושל ולא אחראי של בכירי המועצה

מכבי דליה הולכת למבחנים

מכבי דליהמכבי דליה שסיימה בתיקו 0 נגד הפועל כפר כנא, זוכה בעוד אפשרות להישאר בליגה, מכבי כפר כנא שנוצחה ע"י טירה יורדת אוטומטית לליגה ב', מכבי הולכת למשחק נגד הפועל זאלפה ביום חמישי, סרטון

הכבש2
  תוכניות
أشياء فظيعة
שיח' מופאק טריף ו ראובן רובי ריבלין
ברצלונה ריאל מדריד
הכבש2
פרסום בגוגל

פרסום בגוגלבשנת 2015 פרסום בגוגל הניב לחברת הענק לא פחות מ-67 מיליארד דולר סכום עצום שהוא גדול יותר מהתוצר הלאומי השנתי של מדינות רבות ברחבי העולם


החלל ענן קדור צעיר לעד

תמונה לדוגמהלמרות שכוחות הביטחון הגיעו וחיסלו את משלח המחבלים שביצעו את הפיגוע בבית ליד הפצע לא מגליד, נזיה קדור אביו של ענן קדור ז"ל:"אני ומשפחתי כל הזמן מדברים על ענן החסר שאהב לעזור לכולם".

אתרי מורשת בחינם בעצמאות בצפון

תמונה לדוגמהמשרד התרבות והמועצה לשימור אתרים מזמינים אתכם לספוג טעימה רחבה של מורשת ופותחים את שעריהם של 69 אתרים ביום העצמאות 2/5/17 חינם.

קניון אמין כיוף אמצעי
כיצד לבחור את דלת הכניסה לבית שתתאים לקו העיצובי של הבית

דלת כניסהזה לא מכבר נאמר כי דלת הכניסה של הבית היא כרטיס הביקור של הבית. היא הדבר הראשון אותו רואים אנשים שאמורים להיכנס לביתנו, והיא מעידה רבות עלינו ועל טעמנו האישי.

نظــــرة في سر وجود إسرائيل وسن قانون كيمنتس اللعين!
תמונה לדוגמהبميلاد ال 69 لدولة اسرائيل العبرية  وسنها قانون مثل قانون  كيمنتس العنصري، الهادف في نهايته الى التسريع في هدم بيوت كل من هو ليس يهودي، وبالتالي تهجيره وطرده من ارضه لغاية في نفس دافيد وجون
מאות התחילו ורק 10 הגיעו לקו הסיום בימ"מ

לוחמי היממלאחר שנבחרו בקפידה ועברו קורס מורכב וייחודי שנמשך 8 חודשים, סיימו 10 לוחמים שעם הסמכתם הם עתידים להשתלב בפעילות המבצעית של היחידה.

מעבדת סמים נתפסה בבית שכור בעוספיה

עוספיהבשכונה המזרחית בעוספיה כוח גדול של כוחות משטרה פשטו על בית ששכרו אנשים זרים מתושב מקומי, במקום נתפסה מעבדת סמים, אדם אחד נעצר.

הכבש2
איגוד ערים נגד הכרזה על מתחם בז"ן כמועצה מקומית תעשייתית

מפרץ חיפהמשמעות הדבר גרימת נזק חמור למשימה הלאומית של שיפור איכות האוויר במפרץ חיפה והסביבה, עו"ד רשף חן "מתחם בז"ן מהווה את המוקד העיקרי לזיהום האוויר במפרץ חיפה".

5 טיפים לעיצוב חדר האמבטיה

עיצוב חדר האמבטיהחדר האמבטיה הוא ללא ספק אחד החדרים הכי חשובים בבית שלכם. המקום שהיה בעבר  סמל למינימליזם עיצובי, מתאפיין בשנים האחרונות בסטייל אישי ובמגוון של אקססוריז שתורמים לחוויית רחצה מושלמת.

הפגנת תמיכה במשפחת מקלדה שקיבלה צו הריסה

הפגנהבימים האחרונים עמאר מקלדה קיבל צו הריסה מזורז לבניין מעץ שנבנה בחלקות המערביות לדאלית אל כרמל ג1209, מאות אנשים הגיעו לתמוך במאבקם.

בסיסי צה"ל הפתוחים לציבור ביום העצמאות

עצמאותביום העצמאות ה 69 למדינת ישראל שיחול ב 2/5/17 יהיו שפע של אטרקציות ופעילות הפנינג לציבור הרחב, שכולן בסימן הצדעה למדינת ישראל, הבסיסים והאתרים שפתוחים לקהל בעצמאות

הכבש2
כתב אישום בשל השלכת בדל סיגריה מרכב

תמונה לדוגמהנאשם שהשליך סיגריה מרכב הורשע בעבירה לפי חוק שמירת הניקיון וזאת לאחר שביקש להישפט תחת תשלום סכום הקנס של 250 ש"ח שנקבע בעניינו.

איך לבחור קורס פסיכומטרי שיתאים לכם?

קורס פסיכומטריהגעתם לשלב הזה שאתם כבר לא תלמידי תיכון, כבר לא חיילים ואפילו כבר חזרתם מהטיול הגדול של אחרי הצבא? אם כך, עכשיו זה הזמן הנכון להתחיל לקחת את החיים שלכם בידיים ולהתייחס לכל מה שקורה לכם יותר ברצינות.

חינוך

חברה

משחקית אלואדי
מאבק האדמות

פוליטיקה

קניון אמין כיוף אמצעי
מפגעים

מדור נפטרים

הכבש2
מבזקי חדשות

גולשים כותבים

הכבש2
עסקים

שונות

קניון אמין כיוף אמצעי
מודעות פרסום


קניון אמין כיוף אמצעי

סאמר והבה

נדים קבלאןמתוך פורום העסקים והעמותות של הכרמל
קניון מנסור סנטר
קניון מנסור סנטר
מודעות פרסום