אזהאר גן
חינוך חברה מאבק האדמות פוליטיקה ספורט מפגעים מדור נפטרים أدب وفن גולשים כותבים עסקים סרטונים שונות פייסבוק מודעות פרסום
פורטל הכרמל
ראשי | אודותינו | צור קשר

מבזקי חדשות

פאדי נטור

ד

מאוחדת דאליה

אמין כיוף חדש

תעופהסקר
מה אתם מעדיפים קולנוע או תיאטרון ?
 


אריג רכאבהקב"טית אריג' רכאב הובילה את מועצת הביטחון

למען ביטחון הציבור בעוספיה ובמיוחד לאור פתיחת שנת הלימודים והחגים, הקב"טית אריג' רכאב שכידם שנכנסה לתפקיד לא מזמן, הצליחה לרתום את הציבור לתרום למען ביטחון האזרחים.

ד"ר אייל עיסמי היה אמיץ החזר טובה תחת טובה ותוותר

אייל עיסמי וחסן עתאמנהכבר עתה נבהיר שאין בכוותנו לעשות שימוש כלשהו במה ממושגי הגזענות למיניהם, כי נקודת המוצא שלנו כי הרוב, במיוחד הדומם, שפוי ומוסרי הוא .

הדרוזים ונישואי תערובת

עורך דין כמיל מולאעו"ד כמיל מולא, מנהל בתיה"ד הדתיים הדרוזיים, מתייחס במאמר כולל לסוגיית נישואי התערובת בעדה הדרוזית ומה הם גוררים בעקבותיהם, "נישואי התערובת יש להם תוצאות חמורות לגבי הכלל ובייחוד לגבי הילדים".

בני עוספיה
  תוכניות
ריאד מרזוק תכנון
אוסמה סיף
בני עוספיה
2407 מלגות חולקו לסטודנטים דרוזים וצ'רקסים

חלוקת מלגותבמעמד שר החינוך ח"כ נפתלי בנט, מנכ"ל משרד החינוך שמואל אבואב, חולקו בחיפה 2407 מלגות לסטודנטים דרוזים וצ'רקסים מהצפון.


דאלית אל כרמל ועוספיה לא במפה הארצית בזכאות לבגרות

נתונים ארצייםנתוני החינוך נחשפים בית ג'אן וחורפיש בראש הזכאות לבגרות בישראל, עוספיה עם % 75.6 דאלית אל כרמל עם % 50.8, מכלול נתונים שחושף משרד החינוך נותן את התמונה האמיתית.

19 שקי מריחואנה ו-260 פלטות חשיש נתפסו בגבול מצרים

הסמים שנתפסוכוחות מיוחדים של משמר הגבול, שפעלו בגזרת הגבול עם מצרים, זיהו שני כלי רכב שנעים בצד הישראלי לכיוון הגבול המצרי.

קניון אמין כיוף אמצעי
דואגים לגיל השלישי בכרמל

צוות עמותת זקני הכרמללרגל החגים המתקרבים פורטל הכרמל חושף לציבור את הצוות והמקום בו קשישי הכרמל מקבלים חיבוק אהבה מזון ובריאות, פגשנו את מנכ"ל עמותת זקני הכרמל אוסמה סיף לסיור במקום.

קריה מדעית טכנולוגית ראשונה מסוגה בישראל

קריה מדעית טכנולוגיתבקרבת מתחם מת"מ ופארק מדעי החיים, עיריית חיפה מקימה קריה מדעית-טכנולוגית, אשר תכלול מרכז הדרכה עירוני למקצועות הטכנולוגיה, שישמש את תלמידי המגמות הטכנולוגיות בבתי-הספר בחיפה ובסביבה.

עברו 45 שנה למותו של שיח' אבו חסן מונהאל מנסור

שיך אמין ושיך מנהל זלאנשים נמדדים במעשים ולא בכוונות או דיבורים, שיח' אבו חסן מונהאל מנסור היה איש צדיק וישר שחי ופעל באמונה שלמה ובמעשים טובים, השם שלו הלך לפניו ונשאר שנים אחרי מותו, המחנכת אמאל אבו פארס כתבה על המנוח.

להתגאות במפקדים ובחיילי צה"ל הדרוזים

תייסיר עטילהההצלחה לא נגמרת, רס"ב תייסיר עטילה מבית ג'אן אחד מחמשת אחים שמצליחים בתפקידם בענפים השונים, תייסיר לא במקרה מפרגן לתא"ל טריף בדר, המהפך שגרם לחיילים רבים להצטרף ליחידות הרפואה.

קניון אמין כיוף אמצעי
ועדות התכנון המחוזית והמקומית נלחמות בנו

ריאד מרזוק שיח' ריאד מרזוק בראיון לפורטל הכרמל בעניין דרישת רפיק, ומדיניות התכנון במיוחד לאור כתבי האישום שמוגשים לבתי המשפט, ריאד "מה שנעשה ע"י מועצת דליה זה לא יאה", סרטון

גן אזהאר בית לחינוך ולחיים בריאים

אזהאר נסראלדיןלהיות בראש שקט ושותף מלא לחינוך הילד, גם שלא נמצאים, אזהאר גננת ותיקה מעל 24 שנים, מנחה קבוצות מאמנת אישית רוחנית ונטורופתית, שמציינת "שלוש השנים הראשונות בחיי הילד הן המעצבות של הילד לעתיד".

איך הפך קניון אמין כיוף עוספיה למרכז הקניות הגדול בכרמל?

שיח' מתעב כיוףלמרות שקניון אמין כיוף ממוקם בשכונה בעוספיה הוא האטרקציה להרבה משפחות שגם מגיעות מחוץ לכפרים וזה בזכות המחיר ואיכות המוצרים, פגשנו את האיש שמוביל את הקניון, סרטון

משתלת מנסור מרכז לגנן ולבית

משתלת מנסורזה לא רק שתלים ודברי נוי וציוד לגינה ואדמה זו חוויה לכל המשפחה להכיר ולדעת יותר על הצמחים והציוד הכללי שניתן למצוא במשתלת מנסור בג'למה, מחכה לכם צוות מקצועי שישמח לשרת אתכם, סרטון

בני עוספיה
חינוך

חברה

קניון אמין כיוף אמצעי
מאבק האדמות

פוליטיקה

קניון אמין כיוף אמצעי
מפגעים

מדור נפטרים

בני עוספיה
מבזקי חדשות

גולשים כותבים

בני עוספיה
עסקים

שונות

קניון אמין כיוף אמצעי
מודעות פרסום


קניון אמין כיוף אמצעי

סאמר והבה

עמאר מנסור

מאוחדת עוספיא

נדים קבלאןמתוך פורום העסקים והעמותות של הכרמל
פלטיניום
פלטיניום
מודעות פרסום