אולמי שפיק
חינוך חברה מאבק האדמות פוליטיקה ספורט מפגעים מדור נפטרים أدب وفن גולשים כותבים עסקים סרטונים שונות פייסבוק מודעות פרסום
פורטל הכרמל
ראשי | אודותינו | צור קשר

מבזקי חדשות

תעופה

אמין כיוף חדש

מאוחדת דאליה

פאדי נטור

דסקר
מה אתם מעדיפים קולנוע או תיאטרון ?
 מבזקי חדשות
בני עוספיה
ביצעה פניית פרסה בניגוד לתקנות פגעה ברוכב אופנוע והמשיכה בנסיעה
15/06/2017,  מאת: פורטל הכרמל

גזר דינה של נהגת שהודתה בכך שביצעה פניית פרסה בניגוד לתקנות, פגעה ברוכב אופנוע והמשיכה בנסיעה מבלי להזעיק עזרה ולמסור פרטים.


הנאשמת הודתה בכתב אישום מתוקן בעבירות של אי מסירת פרטים ועזיבת מקום לאחר תאונה בניגוד לתקנה 144(א) לתקנות התעבורה, פניית פרסה בנגוד לתקנה 44(א) לתקנות והפרת חובת עובר דרך בנגוד לתקנה 21(א) ו-21(ב) (2) לתקנות.

על פי עובדות כתב האישום נהגה הנאשמת בנתיב הימיני ברחוב שדרות משה דיין בירושלים מכיוון צפון לכיוון דרום. בצומת שדרות משה דיין ורחוב שמחה הולצברג פנתה פניית פרסה שלא מהנתיב השמאלי ביותר במהלכה התנגשה באופנוע עליו רכב המתלונן אשר נסע בנתיב השמאלי בשדרות משה דיין מכיוון צפון לכיוון דרום.

כתוצאה מההתנגשות נפל המתלונן לכביש ונחבל. נזק כבד נגרם לאופנוע ושמשת הרכב האחורית שמאלית נופצה. הנאשמת לא עצרה את הרכב במקום התאונה והמשיכה בנסיעה מבלי לעמוד על תוצאותיה ולהזעיק עזרה ומבלי למסור פרטים.

הוחלט לגזור על הנאשמת תשלום קנס בסך 1,500 ₪, פסילה לתקופה של 5 חודשים, פסילה על תנאי של 6 חודשים, מאסר על תנאי של 3 חודשים, ביצוע 250 שעות של"צ, צו מבחן למשך שנה.  הוספת תגובה  היה הראשון להגיב למאמר זה    שתף בפייסבוק  שתף בפייסבוק    הדפסה גירסה להדפסה      שלח לחבר שלח לחבר  
< קודם   הבא >

משחקית אלואדי

מאוחדת עוספיא

נדים קבלאן

עמאר מנסור

סאמר והבהמתוך פורום העסקים והעמותות של הכרמל
מכבסת המבשם
מכבסת המבשם
מודעות פרסום