מותקאל חלבי
חינוך חברה מאבק האדמות פוליטיקה ספורט מפגעים מדור נפטרים أدب وفن גולשים כותבים עסקים סרטונים שונות פייסבוק מודעות פרסום
פורטל הכרמל
ראשי | אודותינו | צור קשר

מבזקי חדשות

מאוחדת דאליה

אמין כיוף חדש

תעופה

דסקר
האם אתם בעד קיצור החופש לילדים?
 

אוזניות ספורט לסמארטפון בלוטוס

מבזקי חדשות
משחקית אלואדי
12 שנות מאסר לנאשם בשל אלימות במשפחה
15/06/2017,  מאת: פורטל הכרמל

כלאבית המשפט המחוזי גזר 12 שנות מאסר על נאשם שהורשע בעבירות אלימות ואיומים כלפי אשתו., לנאשם עבר של מאסרים קודמים בגין אלימות במשפחה, שלא הרתיעו אותו מלשוב ולבצע מעשים קשים ואכזריים כלפי אשתו.


נקבע, כי יש להתחשב לקולא בהודאתו של הנאשם תוך התחשבות בכך שזו ניתנה לאחר שמרבית עדי התביעה העידו בבית המשפט; בהבעת חרטה על מעשיו; בנסיבותיו האישיות ובמאמץ שהוא עושה להיגמל מהשימוש בסמים.

עוד יש להתחשב בכך שהנאשם הביע רצון לקבל בכלא טיפול בתחום האלימות. מנגד, לחומרה יש להתחשב בעברו הפלילי המכביד מאוד של הנאשם; בכך שלנאשם עבירות קודמות של אלימות במשפחה, הן כלפי אשתו הראשונה והן כלפי המתלוננת; בכך שמאסרים קודמים לא הרתיעו אותו מלשוב ולבצע מעשים קשים ואכזריים כלפי המתלוננת; ובכך שמאסר על תנאי שנגזר עליו בתיק קודם לא היה בו כדי להרתיע את הנאשם.

בנוסף, יש להתחשב בכך שאף שהנאשם הביע חרטה, עולה מתסקיר שירות המבחן שהוא משליך את האחריות למעשים על גורמים חיצוניים, ובהם המתלוננת.

יש להתחשב גם בהערכת שירות המבחן, בדבר החשש להישנות התנהגות דומה בעתיד, בהתחשב בכך שמדובר באדם בעל דפוסים התמכרותיים, עברייניים ואלימים מושרשים, החוזר ומתנהג באופן אלים וכוחני בקשרים זוגיים.

נוסף לעונש המאסר, נידון הנאשם למאסר על תנאי ופיצוי בסך 25,000 ₪ למתלוננת.  הוספת תגובה  היה הראשון להגיב למאמר זה    שתף בפייסבוק  שתף בפייסבוק    הדפסה גירסה להדפסה      שלח לחבר שלח לחבר  
< קודם   הבא >

משחקית אלואדי

נדים קבלאן

ש.א.א 2

סאמר והבהמתוך פורום העסקים והעמותות של הכרמל
קופת חולים מאוחדת
קופת חולים מאוחדת
מודעות פרסום