קנאפה גאלב
חינוך חברה מאבק האדמות פוליטיקה ספורט מפגעים מדור נפטרים أدب وفن גולשים כותבים עסקים סרטונים שונות פייסבוק מודעות פרסום
פורטל הכרמל
ראשי | אודותינו | צור קשר

מבזקי חדשות

אמין כיוף חדש

פאדי נטור

ד

מאוחדת דאליה

תעופהסקר
מה אתם מעדיפים קולנוע או תיאטרון ?
 מאבק האדמות
משחקית אלואדי
הרשעת אחמד זידאן בבנייה לא חוקית
12/06/2017,  מאת: פורטל הכרמל

התוכניתבית המשפט בחיפה הרשיע את אחמד זידאן שבנה בחלקה הפרטית שלו בשכונת אלואנסה בדאלית אל כרמל, קנס של 20 אלף ₪ וצו הריסה מנהלי עד שישה חודשים, זו רק ההתחלה.


חשוב לציין שהיום הסתיים משפטו של אחמד זידאן שנמשך מעל שנתיים, באשמת בנייה בלתי חוקית במקום בו היתה צריכה להיות בנייה מוסדרת.

חשוב לדעת עוד שאחמד הוא היחיד מהשכונה שנתבע בבית משפט.

תזכורת לפרסום כאן בפורטל הכרמל מתאריך  25/6/2016

רכס הכרמל ומועצת דליה תובעים צעירים על בניה לא חוקית באלואנסה

עשרות תביעות הוגשו לבית המשפט נגד צעירים שבנו בחלקות שלהם באלואנסה, אותם צעירים הולכים להסתבך ולשלם מחיר כפול בגלל כשל ניהולי של רכס הכרמל ומועצת דליה שממשיכים לא להגיד את האמת לציבור.

חשוב שהציבור יבין שרכס הכרמל לתכנון ובנייה נמצא מתחת למטרייה של המועצות המקומיות בדלית אל כרמל ועוספיה ולא ההפך כמו שחלק מנסה לספר לתושבים, המועצות הן שמורות לרכס הכרמל לבצע ולפקח על הבניה.

בזמן שפקחי רכס הכרמל מעלימים עין מהחזקים והמקושרים וקרובי משפחתם, הם מתלבשים על חלק מהצעירים שנמצאים בתפקידים בסקטור הציבורי או בכוחות הביטחון, תובעים אותם בבתי המשפט, דבר שגורם לאותם צעירים להסתבך בחוק ובשלב מסוים להיזרק מעבודתם.

לא הצלחנו להבין, מדוע מגישים תביעה נגד תושב שבנה לפי המצב בחלקה שנמצאת בתחום שיפוט, נמצאת בתוכנית המפורטת שהולכת ומוכנה, מדוע באותה חלקה נתבעים רק חלק ולא כולם?.

מהנדס בכיר אומר לנו : "בכל יום אני נתקל בעוד ועוד נתבעים צעירים, שמגיעים למשרדי ולא יודעים מה לעשות ועצתי אליהם מיד לא לחכות שהדברים יתפתחו, לשכור עורך דין ולהתחיל בהליך תביעה נגדי, המועצה ורכס הכרמל ככל הנראה אבדו את העקרון שלהם וככל הנראה החליטו לסבך את כולם בפלילי".

לצערנו הרב כשפונים למשרד מהנדס המועצה, מחוסר הניסיון שלהם מקבלים תשובות לא ברורות ואז חלק מהנתבעים תולה תקווה בחברי המועצה שכלל לא מספקים להם תשובות ואפילו אומרים להם שברגע שהתוכנית תופקד התביעות מתבטלות.

בדקנו בשבילכם מה משמעות תביעה בבית המשפט ע"י רכס הכרמל שלפי החוק ברגע שמוגשת תביעה, לעולם לא תמחק העבירה משום רישום, גם אם יש הסכמה בין המדינה לנתבע עצמו.

המסקנה שהגענו אליה זה שרכס הכרמל מחפש את אותם מסודרים, מתלבש עליהם כדי להביאם לכסות את חובות המשרד בכרמל, שכלל לא מצדיק את קיומו בכלל והתוצאות מדברות בעד עצמם, מעל 80 אחוז מהבתים נבנו לא חוקי ועוד מאות מבנים נבנים שמשרד רכס הכרמל לא מונע מהם לבנות גם בתוך כביש וגם בשטחים ציבוריים.

 

התוכנית

קניון אמין כיוף אמצעי
  הוספת תגובה  הוספת תגובה    שתף בפייסבוק  שתף בפייסבוק    הדפסה גירסה להדפסה      שלח לחבר שלח לחבר  

תגובות (16)
 16 רפיק אסון לכפר
מאת מקלדה, ב- 13-06-2017, 13:32
מיום שנבחר רפיק חלבי וכל הצרות נופלות עלינו ,בתי משפט והריסות ,הכל עובד נגדנו ואין קידום בשום דבר
 15 מסקנות חוסין 100 אחוז נכון
מאת מדליה, ב- 13-06-2017, 13:29
רכס הכרמל מחפש רק כסף לכסות משכורות שלו אפילו הבניה לא חוקית ,,המשרד הזה הוא מוקש לציבור ,לא מפקיח על בניה לא בודק כלום ורק מחפש אך לקחת כסף ועוד פעם כסף ,מדובר בשחיתות ציבורית ממדרגה ראשונה ,,ועדת תיכנון ובניה {רכס הכרמל}שקיים עשרות שנים נכשל בעבודתו ובמשימה העיקרית שלו ,הרכס הפך למשרד מס לצורך משכורות לעובדיו ולהוצאות השוטפות שלו ......פורטל הכרמל קלע בול והגיע למסקנות הנכונות ביותר,,לי ידוע על הרבה מקרים כאילו שהם רק מחפשים כסף ,כסף מעבר למה שמגיע להם בדרכים מלוכלכות
 14 המנגסת
מאת לפרק הוועדה, ב- 13-06-2017, 06:37
המהנדסת. ..הפיקוח עוד יותר . מאז שמשלב מכהן רבו התביעות וכל יום תביעה
משחקית אלואדי
 13 פהמי יציל המצב
מאת אבו פאדי, ב- 12-06-2017, 23:36
אחמד אל תדאג פהמי יסדר לך את העניין ויציל את הקרקע שלך והבית כפי שהציל לנו  
את קרקעותינו במנסורה וגלמה וכפי שהציל את אם אלשוקף וכפי שהציל את תעלת פנמא 
וכפי שהציל את תעלת סואיס וכפי שהציל את הגולן וכפי שהציל את עמונה. 
רק פהמי יכול. תסתכלו לו בעיניים ותדעו שרק הוא יכול. אל תדאג אחמד. 
פהמי בשטח והבית שלך במתח.
 12 كرمال عين تكرم الونسة وساحة ابو ابراهيم
מאת موحد كرملي - عسفيا, ב- 12-06-2017, 22:31
يقولون ان في الازمان الغابرة كان قوم وكانت بينهم امرأة غَلَبَتْ سيدنا الخضر عليه السلام , فقال لها الله يقطع هالقوم من اباً وجدود , من هذا القوم ؟؟ ويجب ان يعرفوا الدروز ان اليهود اخوتنا بالدم والدعس على الرقاب..يا احباب والخير لقدام , لولا النسب لاسمعنا العتب , كرمال عين صبورة بنت سيدنا يترو مش دار يهبطوا لدار زيدان يهبطوا الف دار لدار جعيدان والسلام
 11 מתי נסיים עם התוכניות מתאר?
מאת תושב שאכפת לו, ב- 12-06-2017, 22:21
זה נהיה כבר גועל נפש! 
אחד מלשין על השני.. 
לא מתחשבים בתושבים מה שלא יהיה זו אדמה טאבו של אותו תושב.. נכון צריך לאכוף את החוק אבל לפעמים גם צריך לעגל פינות והמועצה חייבת לתכנן ולעשות תוכנית מתאר לשכונת אלוונסה.. השתגענו כבר! מלא צעירים שרוצים לבנות והם בתפקידים בכירים.. להזדרז בתוכניות המתאר של כל הכפר.. נמאסתם!!!!
קניון אמין כיוף אמצעי
 10 גברים רק על החלשים
מאת אזרח מהכפר, ב- 12-06-2017, 21:31
מעניין למה לא מגישים תביעה לאיוב או לאכרם חסון הרי המכללה שבנה ללא אשורים אפילו ההיתר שנמסר עבור החשמל מזויף אפו הצדק
 9 כואב הלב
מאת חלבי, ב- 12-06-2017, 20:27
כולם צריכים להתגייס ולהתייצב ליד אחמד ובניו ולתמוך בהם במצוקה הזו 
מאמין שרפיק חלבי לא ינטוש אותם.
 8 גבורים רק חלשים
מאת עמיד, ב- 12-06-2017, 20:24
לאחרונה שומעים שהשר איוב גר בבית ללא רשיון ומחזיק בשם אשתו עסק וללא היתר ועם טופס 4 שמאפשר לקבל חשמל מבלי לעמוד בתנאי היתר. השר נהנה ממעמד בזמן שאחרים נשפטים על בנייה ללא היתרים. למה ההפליות ולמה יחס של כיפה ואיפה האם החוק עבור השר שונה מהחוק עבור האזרח?? האם וועדת התכנון והמועצה מאפשרים לעברייני צמרת להנות מהעדר תכנון ובאותו הזמן שופטים אזרחים פשוטים.
משחקית אלואדי
 7 עונש קל מאוד
מאת אחד שמבין, ב- 12-06-2017, 20:14
למר אבו רנאן שלום, קודם כל צר לי שהוגש נגדך כתב אישום, וצר לי שבחרו להגיש דווקא נגדך אך נגד אחרים לא הגישו כתבי אישום. הייתי שמח אם לא היו מגישים כתבי אישום לא נגדך ולא נגד אף אחד, כי הבנייה שלנו בכפרים שלנו ועל אדמותינו בהעדר תכנון, שלא באשמתנו, היא מחויבת המציאות, שכן תתארו לעצמכם אם היינו מחכים לתכנון מאז קום המדינה, היינו עכשיו פליטים במדינות אחרות. מצד שני נראה שהעונש שקיבלת יחסית למה שמקבלים שאר האנשים שנגדם הוגשו כתבי אישום הוא עונש קל וסביר, לא חלילה שאני מצדיק עונשים בתכנון ובניה אצלנו, אבל לפי המצב כיום והעונשים שאנשים מקבלים ואני אחד מהם, הקנסות והעונשים יותר גבוהים, אז נראה לי שקיבלת עונש יותר קל מאחרים ולפחות בזה תהיה רגוע. בכל אופן צריך להסביר לבתי המשפט ולוועדה המקומית ולעומד בראשה מר יוסף משלב שיש צורך לבניה באדמותינו ואסור להגיש נגדנו כתבי אישום, כי האזרחים והתושבים לא אשמים אלא הועדה המקומית והרשות המקומית ורשויות המדינה שהשאירו אותנו ומשאירים אותנו ללא תכנון, בעוד האוכלוסיה גודלת באופן טבעי אך האזורים המתוכננים לא גודלים וזה מצב אבסורדי ובלתי נסבל...
 6 לא חושב שרפיק אשם בזה
מאת זידאני, ב- 12-06-2017, 18:19
האמת שמי שאשם זה רק אחמד זידאן בעצמו שלא שמח לצו שקבל דאז מגיע לו שיהרסו
 5 מענין מה אומר רפיק
מאת שכן, ב- 12-06-2017, 17:52
לפי דעתי מספיק די עם השקרים אדוני ראש המועצה דבר אמת לאנשים אפילו אם זה  
עולה ביוקר השקרים שלך יעלו לך ביוקר שלושת רביעי דאר זידאן בטלו מעאק תזכור  
יא רפיק
משחקית אלואדי
 4 رفيق
מאת يوسف, ב- 12-06-2017, 17:52
رفيق من وراء كل مشكله في البلد اما صارت ايامه معدوده
 3 הכל באשמת רפיק חלבי
מאת זידאני, ב- 12-06-2017, 17:46
הכל באשמת רפיק וחוסר הניסיון שלא האיש עובד בלי לשתף את אף אחד מקבל החלטות חורצות גורלם של הצעירים פשוט הכיש הזה סכנה לדליית אל כרמל
 2 נטפלים רק לפשוטים
מאת דרוזי ציוני, ב- 12-06-2017, 17:43
למה רכס הכרמל וועדת תכנון ובנייה לא תובעת השר איוב על ביתו בדליה ועל העסק שיש לו העוספיה. האם הוא מעל לחוק מדוע נטפלים רק לפשוטי העם, האם ראש המועצה המועצה ואדון מישלב מחפים על חבריהם ורק הקטנים מוענשים.המשפט של אחמד ושל סלמאן ושל יוסף הרמוניה ושל נגרית אבו סלמאן חאטום פגיעה בזכויות אזרח לאזרחים פשוטים כש השר ואחרים מוסנים. די נמאס מהמושחתים.
קניון אמין כיוף אמצעי
 1 אין חדש
מאת תושב, ב- 12-06-2017, 17:29
מה הפלא אם ראש המועצה הלשין על חברו וחברי מועצה על אחרים ושר על אחר. 
בקיצור .דליה יישוב של משתפ\"ים. 
והעדה ? هاي مش طايفه.هاي طايشه.

  הוספת תגובה  הוספת תגובה    שתף בפייסבוק  שתף בפייסבוק    הדפסה גירסה להדפסה      שלח לחבר שלח לחבר  
< קודם   הבא >

משחקית אלואדי

מאוחדת עוספיא

עמאר מנסור

נדים קבלאן

סאמר והבהמתוך פורום העסקים והעמותות של הכרמל
ח.נ חשמל ותקשורת
ח.נ חשמל ותקשורת
מודעות פרסום