קנאפה גאלב
חינוך חברה מאבק האדמות פוליטיקה ספורט מפגעים מדור נפטרים أدب وفن גולשים כותבים עסקים סרטונים שונות פייסבוק מודעות פרסום
פורטל הכרמל
ראשי | אודותינו | צור קשר

מבזקי חדשות

פאדי נטור

אמין כיוף חדש

מאוחדת דאליה

ד

תעופהסקר
מה אתם מעדיפים קולנוע או תיאטרון ?
 פוליטיקה
משחקית אלואדי
הכניסה לדאלית אל כרמל
03/06/2017,  מאת: פורטל הכרמל

הזבל של דליהחור ענק בתקציב מועצת דאלית אל כרמל גורם למראות אלו, השיבושים נובעים מחוסר תשלום לקבלני האשפה והחברות השונות, מעניין שכסף למשכורות ולדברים שניתן לדחות יש במועצה.


כמה אפשר שמקום כזה יאחסן בתוכו פסולת, במיוחד שכל מי שרוצה עובר משליך אשפה והולך, וכל זה מתחת לעיני מצלמות המועצה והעובד במקום שכבר לא יכול לשלוט בנעשה שם.

ראש המועצה רפיק חלבי הקים מזבלה לא חוקית בכניסה לדאלית אל כרמל ולאתר ההיסטורי חרבת כרך, מסלול תיירותי ארצי, את חרבת כרך ההיסטורית, פוקדים אלפי תלמידים בכל שנה.

המזבלה המאולתרת בכניסה לדליה, מקום שניתן לו אישור זמני שיוצבו בו מכולות שיפרקו אליהם גיזום ואסור בשום פנים להניח גיזום על האדמה, המקום הפך להר של זבל בכמויות שאין לתארם.

הפסולת הנערמת כוללת, ריהוט וחומרי בניין, מכשירי חשמל ועוד, ולמען האמת התושב לא אשם, כיוון שקיבל הוראות לגשת למקום הזה, וכאשר השער של המתחם נעול התושבים זורקים את הזבל בחוץ.

תלונות רבות נשמעות מתושבים, ממבקרים מאורחים ואנשי טבע ואיכות סביבה מכל העדות ובעיקר מתייחסים לאותו ראש מועצה שמגיע מהעיר שבמיוחד השקיעה משאבים רבים לשמור על סביבה ואיכות חיים, כאשר הוא עצמו מקים את המפגע הקשה בדליה ובכרמל, שמסוכן לחיי הציבור לא פחות מאתר חגית או בתי הזיקוק במפרץ חיפה.

זבל מי שזורק זבל זו הסיסמה שהובילו צעירים מהכרמל נגד ערימות האשפה שנערמו בואדיות ובטבע ועם הגעת המועצה החדשה השתתק קולם, לא ברור מה הסיבה.

יש להפנים כי ישוב גם הפרימיטיבי ביותר, לא מקים בפתח ביתו מזבלה שמסכנת חיים.

הזבל של דליה

קניון אמין כיוף אמצעי
  הוספת תגובה  הוספת תגובה    שתף בפייסבוק  שתף בפייסבוק    הדפסה גירסה להדפסה      שלח לחבר שלח לחבר  

תגובות (5)
 5 אין גבול לחוצפה
מאת אבן הלבלד, ב- 04-06-2017, 18:06
חברי חוסין וכל המגיבים בבקשה מכם די לפוליטיקה הזולה די להשתלחות חסרת הרסן  
הרי גם אתם כוללללככככםםםם יודעים בוודאות מוחלטת שזה מעשה נבזי וזדוני ממתי היה בדליה ריכוז לאיסוף האשפה רק בעידן המזבלה שכולנו סבלנו ממנה תעקבו תבקרו בסביבה ואז תבינו כיצד זה נוצר המצב המביש שיד מכוונת עשתה
 4 יש
מאת דילאווי, ב- 03-06-2017, 22:52
יש לשלוח את ראש המועצה לכלא לאלתר האיש הזה עושה מה שבא לו הוא לא רואה אף אחד ממטר כי הוא עיוור ואנחנו אשמים שנותנים לו לעשות מה שהוא רוצה כי האדישות הורגת אותנו ויודעים לנבוח רק מרחוק....
 3 רפיק חוזר לשורשים
מאת דליה, ב- 03-06-2017, 22:03
מה ניקיון סדר חשיבה מנכונה זה לא במחשבה של רפיק אדם נאור חושב על איכות סביבה ניקיון הובלת סדר והרבה אכיפה אבך שמדובר במועצה שאין לה עניין בשום דבר זו התוצאה שימשיכו לעשות תרבות כדי להעשיר את החברים והקרובים בקרוב יתגלו הדברים
קניון אמין כיוף אמצעי
 2 מזבלה בכניסה השניה
מאת תושב דליה, ב- 03-06-2017, 20:24
אני תושב דליה גר ליד מרכז סעיד למזון בואדי אלפאש, מזה כמה שנים סובל מערימות זבל שאי אפשר לתארן בכניסה לביתי שתושבי הכפר הנכבדים באים וזורקים בפאיילה שנמצאת ממול למרכז סעיד! העניין הבלתי נסבל הוא שאנשים זורקים לא רק בפח הגדולה אם היא ריקה או מלאה אלא זורקים מימין ומשמאל ומאחור וממשיכים עוד כמה עשרות מטרים וזורקים ביער שליד!! המצב אינו ראוי בכלל!! זה מביא ריחות נחשים עכברים ומה לא?!! אנשים תתעוררו!!
 1 מצב עגום ביותר
מאת אני, ב- 03-06-2017, 19:15
האמת וצודקים במקום משכורות היה ניתן לשלם עבור האשפה לרפיק אני רוצה להגיד שאלוהים יתן לך לשלם ביקר לך

  הוספת תגובה  הוספת תגובה    שתף בפייסבוק  שתף בפייסבוק    הדפסה גירסה להדפסה      שלח לחבר שלח לחבר  
< קודם   הבא >

קניון אמין כיוף אמצעי

סאמר והבה

נדים קבלאן

מאוחדת עוספיא

עמאר מנסורמתוך פורום העסקים והעמותות של הכרמל
סטודיו אל אמל
סטודיו אל אמל
מודעות פרסום