מותקאל חלבי
חינוך חברה מאבק האדמות פוליטיקה ספורט מפגעים מדור נפטרים أدب وفن גולשים כותבים עסקים סרטונים שונות פייסבוק מודעות פרסום
פורטל הכרמל
ראשי | אודותינו | צור קשר

מבזקי חדשות

תעופה

ד

אמין כיוף חדש

מאוחדת דאליה

פאדי נטורסקר
מה אתם מעדיפים קולנוע או תיאטרון ?
 מאבק האדמות
משחקית אלואדי
נדחתה עתירת רגבים בעניין סעאדה זאהר
16/05/2017,  מאת: פורטל הכרמל
דרוזים

עתירה של עמותת רגבים שהוגשה נגד הועדה המחוזית, סעאדה זאהר ומועצת עוספיה, נדחתה ע"י כבוד השופטת ברכה זיו, וגיה לעו"ד רגבים "לך לעמונה אל תתקרב לעוספיה".


ראש מועצת עוספיה וגיה כיוף שמצא לנכון להגיע לבית משפט, התפרץ לדברי עו"ד של עמותת רגבים שביקשה לבטל את החלטת בית משפט השלום, על מתן ארכה של חצי שנה לסעאדה זאהר.

וגיה אמר שהשטח הזה נכלל בתכניות החדשות וסעאדה זאהר לא עבר שום עבירה, הוא הפנה את רגבים למלשינים שלהם, שידברו איך מוצאים פתרון לזוגות הצעירים ולא איך מתנכלים להם, וגיה אמר לעו"ד של רגבים "לך לעמונה אל תתקרב לעוספיה".

עמותת רגבים לא במקרה הגיעה לחלקה 8 של סעאדה זאהר, מישהו מקומי ככל הנראה כיוון אותם לשם ולא ברור למי עוזרים כך, במקום לבזבז את הכספים בבתי משפט היו כולם צריכים להתגייס לפתור את בעיית הקו הכחול, במקרה של סעאדה הבית נבנה במקום שאין בו בעיית תכנון, ועשרות בתים בנויים שם, שהאנשים המלשינים האלה יעשו חשבון נפש עם עצמם.

פורטל הכרמל שממשיך לעדכן בנושא התכנון והבניה וצווי ההריסה בכפרים הדרוזים.

.כפר דרוזי

בזמן שבמשך שנים נבנו בתים בכפרים הדרוזים ללא תכנון מתחת לעיני כל מוסדות השלטון, עכשיו אחרי שהכל בנוי באים לעשות סדר על חשבון בודדים וזוגות צעירים, שרק רוצים לגור בבית שלהם על חלקה פרטית.

חשוב לציין שהדרוזים לא קיבלו שטחים ואדמות של מדינה כמו במקומות אחרים בעיר בהם נבנו דירות למגורים.

הבעיה היא שכל צווי ההריסה המתקבלים נגד תושבים, חתומים על ידי אותו עו"ד אבי כהן, באישור שר האוצר משה כחלון, בזמן שעו"ד אבי בעצמו לפי פרסום בעיתון הארץ גר בבית לא חוקי.

לפרסום בלינק עו"ד אבי כהן, העומד בראש היחידה, מתגורר במאחז הבלתי חוקי פלגי מים שמצפון לעלי. לפי נתוני המינהל האזרחי, מחצית מהבתים בעלי ובמאחזים שסביבה נמצאים על אדמות פרטיות של פלסטינים.

הדרוזים וכחלון

חשוב לציין שהעדה הדרוזית מאז קום המדינה נושלה מאדמותיה בכל מני דרכים, למשל כפרים שהיה בחזקתם 60 אלף דונם היום מחזיקים רק ב10 אלף דונם, הכל נעשה בכל מני שיטות שהדרוזים מטוב לב ומתמימות שתקו.

הדרוזים ושירה

הדרוזים הביעו שהם רוצים תכנון ובעד תכנון, אבל נגד צווי ההריסה, לכן הם ביקשו מהממשלה להקים ועדת חקירה רשמית על מנת לבדוק מי האחראי למחדל אי התכנון בכפרים הדרוזים ואי חלוקת חלקות לבניה לחיילים המשוחררים בנוסף להעדר אישור תכניות מתאר ומפורטות ועוד.

הוחלט עוד על שביתה ליום אחד בתאריך 24 ינואר 2017 , שתכלול מועצות מקומיות ולא כוללת מוסדות חינוך.

עוד הוחלט לבקש להקים ועדת תכנון מיוחדת שתכלול את כל התכנון בכפרים הדרוזים והצרקסים ואשר תתמחה בענייני סוגיות התכנון בכפרים.

 

חשוב לעיין במה שפרסמנו עם תחילת ההחלטה של שינוי חוקי התכנון והבניה כבר באמצע 2016, בלינק

דרוזים

קניון אמין כיוף אמצעי
  הוספת תגובה  הוספת תגובה    שתף בפייסבוק  שתף בפייסבוק    הדפסה גירסה להדפסה      שלח לחבר שלח לחבר  

תגובות (7)
 7 הסרת הבניה והקצאת קרקעות לבניה מיידית ללא דיחוי נו
מאת לי-אור, ב- 31-05-2017, 12:01
בס\"ד 
אחיי הדרוזים ראשית ומבלי להדרש לפרטי המקרה אקדים ואומר כי ראוי ונכון כי ראשי מדינת ישראל יורו לרשויות התכנון להכין תכנית מפורטת להסדרת כלל הבניה בקרב העדה הדרוזית וזאת למעט ברמת הגולן וזאת לשיטתי מפאת חוסר נאמנות למדינה ולערכיה בקרב אזרחים אלו שחלקם שימשו כמרגלים ופעלו נגד המדינה, לענייננו רצוי וראוי שכלל הבניה תוכשר וכן יוקצו קרקעות נוספות בהיקפים של מאות דונמים לשם בניה לזוגות הצעירים בכפרים, רק פעולה כמתואר לעיל תוביל לפתרון הנכון הראוי וההוגן עבור העדה היקרה, לא ייתכן כמי ששילמו מחיר דמים יקר למדינה ומשמשים כמופת לאזרחות טובה ייפגעו העדה בגלל פקידות ביורוקרטית, ביבי קח את המושכות תקים מנהלת ראויה ותוביל לפתרון הבעיה, אשר לרגבים הופתעתי מאד לשמוע כל פעילותם בכפרים דרוזיים ולא נותר לי אלא להביע את סלידתי העזה מכך, יישר כח אחים יקרים לי-אור.
 6 אגבים והימין אוייבים
מאת כרמלי, ב- 16-05-2017, 21:52
רגבים והימין הם אוייבי הדרוזים וגיליתם את פרצופכם האמיתי 
אתם עוברים על החוק ומצפצפים על כולם ובאים להפנות את הבעיה אלינו 
כל כלב יבוא היום שלו
 5 להגיש תביעה נגד העורך דין האומלל
מאת דרוזי, ב- 16-05-2017, 20:04
צריך להגיש תביעה נגד עורך הדין של רגבים בגין זה שהוא גר בבית לא חוקי ונראה איך יתגונן . בבית המשפט, תנועת רגבים זו תנועה גזענית שמתאימה למשטרים אפלים, הם צריכים להבין שאנחנו פה ונמשיך להיות פה על אפם וחמתם של הגזענים ואנו בטוחים שכלל עם ישראל נגדם
משחקית אלואדי
 4 לא היה ראש מועצה יותר ישר מוגיה לטובת כולם
מאת מנסורי, ב- 16-05-2017, 13:07
הקבוצה שכל הזמן מנסה להכפיש אותו מדברת על חלומות ודברים גם שלא נמצאים הם מנסים לפגוע בוגיה ולא מבנים שהנעל שלו נקייה יותר מהם ושחימשכו לסבול
 3 וגיה יא מכובד אין מילים
מאת עוספיא, ב- 16-05-2017, 13:06
בבקשה כבעל עניין למר וגיה תספר לתושבים מי הלך לרגבים והתלונן נגד בן המשפחה בבקשה מתחנן שכולם יכרו את המלוכלך ועל מה?
 2 כולם יודעים מי פנה לרגבים ממשפחת ...
מאת עיספייה, ב- 16-05-2017, 12:51
הם רוצים לסבך את וגיה ולא מעניין אותם כלום כל הכבוד לוגיה הגבר שהגיע למרות שלא היה צריך ואמר את מה שהיה צריך להגיד תלמדו מהאיש הישר ולא מהמלשנים
קניון אמין כיוף אמצעי
 1 הייתי שם
מאת בעל עניין, ב- 16-05-2017, 12:43
להתלונן נגד בן הכפר למה ? מה עשינו לכם יא אדון....אתה בושה עם הילדים שלך שכל העולם רודף אותם תתבישו יש אלוהים

  הוספת תגובה  הוספת תגובה    שתף בפייסבוק  שתף בפייסבוק    הדפסה גירסה להדפסה      שלח לחבר שלח לחבר  
< קודם   הבא >

משחקית אלואדי

עמאר מנסור

סאמר והבה

נדים קבלאן

מאוחדת עוספיאמתוך פורום העסקים והעמותות של הכרמל
אלבסאתין סנטר
אלבסאתין סנטר
מודעות פרסום