מותקאל חלבי
חינוך חברה מאבק האדמות פוליטיקה ספורט מפגעים מדור נפטרים أدب وفن גולשים כותבים עסקים סרטונים שונות פייסבוק מודעות פרסום
פורטל הכרמל
ראשי | אודותינו | צור קשר

מבזקי חדשות

תעופה

אמין כיוף חדש

פאדי נטור

מאוחדת דאליה

דסקר
מה אתם מעדיפים קולנוע או תיאטרון ?
 פוליטיקה
משחקית אלואדי
לתוכנית החומש של הערבים יש מי שדואג לדרוזים אין!
21/08/2017,  מאת: פורטל הכרמל

הצפוןבשורה בתכנית החומש למיעוטים לפי החלטה 922 היישום צובר תאוצה ומתקדם מעבר למתוכנן לישובים הערבים שמוביל איימן סייף, לרשויות הדרוזיות תקציב שנבלע בלשכת ראש הממשלה ושהדרוזים יתחננו.

תקציבים למקלטים לנשים נפגעות אלימות
17/08/2017,  מאת: פורטל הכרמל

תמונה לדוגמהבתחילת חודש אוגוסט הודיע משרד העבודה, הרווחה והשירותים החברתיים כי הוא מעדכן את התעריף הניתן למקלט עבור כל אישה השוהה בו מכ-15 אלף ₪ לחודש לכ-20 אלף ₪, במקביל דרש דרישות שעלותן גבוהה מגובה התוספת.

וגיה "לא אתן לאף אחד לפגוע בעוספיה"
14/08/2017,  מאת: חסין חלבי

וגיה כיוף"אני צריך לשמור על עוספיה מהפארק מהירוקים ממנהל התכנון ומרפיק חלבי, לא אתן לאף אחד לפגוע בחינוך של ילדינו, אני אתגבר על בעיית אלאשראק", אחרי הפגישה עם היועמ"ש מנדלבליט התחילו להגיע התביעות והזימונים.

בני עוספיה
פוליטיקה מלוכלכת בדאלית אל כרמל
12/08/2017,  מאת: פורטל הכרמל

האזור בדליהאיך יתכן שמועצה מקומית דאלית אל כרמל נותנת למצב הזה לקרות בשטח השיפוט שלה באזור בו הייתה צריכה להיות תעשיה והפך בשנים האחרונות למזבלה אחת גדולה.

איפה הרווחה והמוסדות המטפלים בקשישים?
09/08/2017,  מאת: פורטל הכרמל

קשישהלראות איך חיים קשישים בדאלית אל כרמל זה בלתי מתקבל ואפשרי, חיים בבדידות ברטיבות בצורה קשה, לא מהוגנים ובעיקר נוטלים תרופות במקום אוכל, מה קרה למוסדות המטפלים? סרטון

צעד נוסף להקלה על אזרחים
13/08/2017,  מאת: פורטל הכרמל

ועדת הפנים אישרה פטור מאגרת כבאות גם בעת חילוץ ממעלית או פריצת דלת במקרה חירום רפואי, התקנות שאושרו היום קובעות כי ניתן יהיה לתת פטור מלא גם אם לא הוגשה בקשה לפעולות שנדרשו לאדם שנזקק לטיפול רפואי מידי.

בני עוספיה
הטיפול בפסולת ברשויות המקומיות
08/08/2017,  מאת: פורטל הכרמל

אשפה בכפריםהשר להגנת הסביבה והנהלת משרדו הציגו ל-35 ראשי רשויות בצפון הארץ את הרחבת החלטת ממשלה מס' 2262 ​לפיתוח כלכלי של מחוז הצפון, ראשי הרשויות פרסו בפני הנהלת המשרד את הנושאים עמם מתמודדים בטיפול בפסולת.

השיטור העירוני בדליה הפנים החדשות
06/08/2017,  מאת: חסין חלבי

שיטור עירוני דליהבתחילת יולי החל לפעול שיטור עירוני בדאלית אל כרמל, לשיפור הביטחון האישי ואיכות החיים בכל הקשור לרוכלות חניה איכות סביבה ועוד בפרויקט עובדים 20 בעלי תפקידים מסביב לשעון.

רפיק חלבי ונוהאד משלב המצב קשה במועצות
31/07/2017,  מאת: חסין חלבי

ראשי המועצותפורום ראשי הרשויות הדרוזיות שהתכנס הבוקר במועצת דאלית אל כרמל, לדון במצב שנקלעו אליו, במיוחד אחרי עזיבת האשם חסין, רפיק חלבי "הולכים להילחם על הכספים שלנו ותתכן הפגנה".

קניון אמין כיוף אמצעי
לראשונה באיגוד ערים להגנת הסביבה יחידת אכיפה סביבתית
30/07/2017,  מאת: פורטל הכרמל

איגוד עריםיחידה מיוחדת לאכיפת עבירות סביבתיות, היחידה תכלול ארבעה פקחים ותובע מוסמך ותפעל לאכיפת דיני איכות הסביבה לפי חוק הרשויות המקומיות, מי יפקח על עוספיה ודליה?

מועצת דליה לפחות תחזירו את פח האשפה למקום
30/07/2017,  מאת: פורטל הכרמל

איסוף אשפה בשכונה מזרחיתמה שקורה עם איסוף האשפה בדאלית אל כרמל לא קורה בשום מקום אחר בגלל שהמועצה חייבת כספים רבים לקבלן הם מרשים לעצמם לאסוף מתי שהם רוצים ואת פחי האשפה לזרוק לכביש בלי שום התחשבות.

עאמר רואה ברור מה קורה במועצת דליה
29/07/2017,  מאת: חסין חלבי

עאמר חסיסיחבר מועצת דליה עאמר חסיסי שנמצא בהתאוששות ממחלה בעין מבקר את ההתנהלות של המועצה בה הוא חבר ומצד שני אומר שאין חלופה לרפיק כרגע, עאמר היה מאוד רוצה לבנות את מנגנון המועצה אבל רפיק לא נתן.

קניון אמין כיוף אמצעי
עד מתי המושחתים הדרוזים ימשיכו לחגוג?
26/07/2017,  מאת: חסין חלבי

משטרה בכרמלהתושבים הדרוזים בכפרים ברובם לא מאמינים בשלטונות החוק פרקליטות המדינה והמשטרה, האזרחים מאמינים שהמוסדות נותנים חסות למושחתים הדרוזים ושומרים עליהם למרות ריבוי העבירות הגלויות לעיין שלהם.

לא לדיבורים יש לבטל את חוק החשמל
25/07/2017,  מאת: חסין חלבי

ועדת הכספיםיו"ר ועדת הכנסת יואב קיש, יחד עם חברי ועדת הכספים, דרשו לממש בפועל את ההבטחות לפיתוח לעדה הדרוזית, זאת על רקע רציחתם של שני השוטרים הדרוזים, פורטל הכרמל וחברי ליכוד דרשו ביטול חוק החשמל.

האם ועדת תכנון רכס הכרמל מתפרקת?
23/07/2017,  מאת: חסין חלבי

יוסף מישלב, וגיה כיוף, רפיק חלבימי צודק רפיק חלבי או יוסף מישלב?, חשיפת פורטל הכרמל מגלה שועדת תכנון ובניה רכס הכרמל בקשיים כלכליים למרות הבונוס שקבלו העובדים על סך 650 אלף ₪.

משחקית אלואדי
כתבות נוספות...
<< התחלה < קודם 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 הבא > סוף >>

תוצאות 1 - 35 מ 3701

קניון אמין כיוף אמצעי

נדים קבלאן

עמאר מנסור

סאמר והבה

מאוחדת עוספיאמתוך פורום העסקים והעמותות של הכרמל
מרכז הדיו והטונר
מרכז הדיו והטונר
מודעות פרסום