מותקאל חלבי
חינוך חברה מאבק האדמות פוליטיקה ספורט מפגעים מדור נפטרים أدب وفن גולשים כותבים עסקים סרטונים שונות פייסבוק מודעות פרסום
פורטל הכרמל
ראשי | אודותינו | צור קשר

מבזקי חדשות

אמין כיוף חדש

דסקר
המצב הכלכלי היום?
 

צמיד שעון חכם

מאבק האדמות
משחקית אלואדי
הפגנת תמיכה במשפחת מקלדה שקיבלה צו הריסה
27/04/2017,  מאת: חסין חלבי

הפגנהבימים האחרונים עמאר מקלדה קיבל צו הריסה מזורז לבניין מעץ שנבנה בחלקות המערביות לדאלית אל כרמל ג1209, מאות אנשים הגיעו לתמוך במאבקם.

עמאר: "למה ליהודי מותר ולדרוזי אסור?"
23/04/2017,  מאת: חסין חלבי

משפחת מקלדהבעיות התכנון והבניה בכפרים הדרוזים נפוצות, לגבי שיח' עמאר מקלדה שבנה בית מעץ כמרכז מורשת בשטח הביוספרי רגע אחרי שסיים את הבניה, קיבל צו הריסה מחוזי, סרטון

נפתח כביש עוקף דליה לעוספיה
17/04/2017,  מאת: חסין חלבי

וגיה כיוףלמרות הנחשים בעוספיה נפתח כביש המחבר בין שכונת אלזתון לזוחלוק ומשם למוחרקה ולכביש נוף כרמל, ההשקעה בעלות מיליון ₪, וגיה:"כדי לספח אדמות צריך לסלול כבישים".

הכבש2
לבטל הקמת מתקן לאיחסון קונדנסט באתר חגית
06/04/2017,  מאת: פורטל הכרמל

תמונה לדוגמהלהתעורר לסכנה שתרחף מעל הכרמל הדרומי, מועצה אזורית מגידו הגישה בג"צ בדרישה לבטל את החלטת המועצה הארצית לתכנון ובניה, להקים מתקן גיבוי לאחסון קונדנסט בחירום באתר חגית

חוק 109 עבר סוף לבניה בכפרים
05/04/2017,  מאת: פורטל הכרמל

תמונה לדוגמהלאחר שנדחו ההסתייגויות הרבות שהגישו סיעות האופוזיציה, מליאת הכנסת אישרה בקריאה שנייה ושלישית את הצעת חוק התכנון והבנייה, כאשר 43 תמכו לעומת 33 שהתנגדו.

מופיד: "מאוד מקווה שחוק קמיניץ לא יעבור בכנסת"
03/04/2017,  מאת: פורטל הכרמל

מופיד מרעימופיד מרעי מביע עמדה חדה ובצדק שחברי הכנסת הדרוזים לא צריכים למהר ולתמוך בחוק כל עוד והוא לא מיטיב עם בני העדה, "השיוך הפוליטי צריך להיות בצד, מה שצריך להוביל זה האינטרס של הכפרים".

הכבש2
שיח' טריף וראשי הרשויות ביקשו להקפיא את חוק קמיניץ
03/04/2017,  מאת: פורטל הכרמל

הכרמלבישיבת ראש העדה שיח' מוופק טריף וראשי הרשויות עם קמיניץ, ביקשו כי החוק יוקפא עד להשלמת כל הליכי התכנון בכפרים הדרוזים והכשרת כל הבתים הקיימים כיום.

ליאת פלד לעו"ד קמיניץ "בעוספיה ממשיכים לבנות ללא היתר בניה"
29/03/2017,  מאת: פורטל הכרמל

תמונה לדוגמהמכתבה של מתכננת המחוז ליאת פלד בתגובה למשנה ליועץ המשפטי עו"ד ארז קמיניץ הבנייה בעוספיה ממשיכה להתפתח מה שמכשיל קידום תוכניות, וגיה:" בעוספיה לא ייהרס אף בית".

התנגדות נרחבת מקיר לקיר לתכנית הסיפוח של אלפסי
23/03/2017,  מאת: פורטל הכרמל

חולבסקי ואקוניסבהמשך למכתב ההתנגדות ששגר בשבוע שעבר וועד המושב אליקים העבירו גם וועדי היישובים של עין העמק ויוקנעם המושבה מכתבי התנגדות נחרצים, שהועברו לראש המועצה חולבסקי.

הכבש2
מוסד תכנון יוכל לדרוש שיפוי בגין תביעות פיצויים
16/03/2017,  מאת: פורטל הכרמל

תמונה להמחשהשיפוי פיצוי עבור נזק שגרם, מוסד תכנון יהיה רשאי לדרוש, כתנאי להפקדה או אישור תכנית שבסמכותו או כתנאי למתן היתר, כתב שיפוי מפני תביעה לפיצויים

ועדת עמרם קלעג'י מגיעה לקבוע את גבולות דליה עוספיה
13/03/2017,  מאת: חסין חלבי

הכרמלביום חמישי מגיעה הועדה הגיאוגרפית ברשות עמרם קלעג'י לבחון את בקשת רפיק לספח מאות דונמים משטח עוספיה שמתנגדת לבקשת רפיק ורואה בה הפרת הסכם.

האם ביישובים ללא תכניות מתאר לא ייאכפו את החוק לשנתיים?
28/02/2017,  מאת: פורטל הכרמל

ישיבהתיקון 109 לחוק התכנון והבניה שהקריאה וועדת הפנים, לא יטיב עם הכפרים הדרוזים והערבים, החוק יגביר את האכיפה על עבירות בנייה, כך שבנייה שנמצאת מחוץ לקו הכחול לא תאושר אף פעם.

הכבש2
אכיפה מעבר לקו הכחול בלבד
26/02/2017,  מאת: פורטל הכרמל

כפרועדת הפנים בדיון על תיקון 109 לחוק התכנון והבניה, לפיו האכיפה תתבצע על ידי היחידה הארצית רק מחוץ לקו הכחול, בתוך הקו הכחול ראשי הערים יהיו אחראים על האכיפה, רוב ראשי הרשויות הדרוזיות קוראים לדחות את הצעת החוק.

שוב הרסו בית במגזר הערבי
26/02/2017,  מאת: פורטל הכרמל

הריסת הביתביתו של אזרח ישראלי תושב כפר קאסם נכה, נשוי פלוס שניים, נהרס הבוקר ע"י צוו של שר האוצר כחלון, מהעירייה נמסר שהם לא ידעו על כוונת השלטונות לבצע הריסה והופתעו מהמעשה, סרטון

הנשיא הבטיח לראשי הרשויות הערביות והדרוזיות להקפיא את צווי ההריסה
14/02/2017,  מאת: פורטל הכרמל

מפגש בבית הנשיאמאזן גנאיים יו"ר ועד ראשי הרשויות הערביות וראש עיריית סכנין, בשיחה לפורטל הכרמל, אומר: "ביקשנו את התערבות הנשיא ראובן ריבלין, אנחנו מחכים לבשורה טובה בנושא הקפאת צווי ההריסה".

הכבש2
כתבות נוספות...
<< התחלה < קודם 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 הבא > סוף >>

תוצאות 1 - 35 מ 679

קניון אמין כיוף אמצעי

נדים קבלאן

סאמר והבהמתוך פורום העסקים והעמותות של הכרמל
אלבסאתין סנטר
אלבסאתין סנטר
מודעות פרסום