אזהאר גן
חינוך חברה מאבק האדמות פוליטיקה ספורט מפגעים מדור נפטרים أدب وفن גולשים כותבים עסקים סרטונים שונות פייסבוק מודעות פרסום
פורטל הכרמל
ראשי | אודותינו | צור קשר

מבזקי חדשות

פאדי נטור

תעופה

מאוחדת דאליה

אמין כיוף חדש

דסקר
מה אתם מעדיפים קולנוע או תיאטרון ?
 מאבק האדמות
בני עוספיה
ועדות התכנון המחוזית והמקומית נלחמות בנו
20/08/2017,  מאת: חסין חלבי

ריאד מרזוק שיח' ריאד מרזוק בראיון לפורטל הכרמל בעניין דרישת רפיק, ומדיניות התכנון במיוחד לאור כתבי האישום שמוגשים לבתי המשפט, ריאד "מה שנעשה ע"י מועצת דליה זה לא יאה", סרטון

4 תושבי עוספיה נתבעים על בניה ללא היתר בניה
18/08/2017,  מאת: חסין חלבי

עוספיהתביעות נגד תושבים דרוזים שמואשמים בבניה לא חוקית מוגשים לבתי המשפט בכל יום ע"י שלטונות החוק, כתב אישום נוסף נגד 4 תושבים ממשפחת זאהר בגין בניה ללא היתר, פרטים

מסתמן שלא יהרסו בתים בישובים הדרוזים
10/08/2017,  מאת: חסין חלבי

עורך דין ארז קמיניץ והשיח היועץ המשפטי לממשלה אביחי מנדלבליט קיבל את הצעתו של וגיה כיוף לסיים את המחלוקת סביב 13 הבתים בעוספיה, בישיבה כה חשובה וגורלית נעדרו 6 ראשי מועצות, שאפו ענק לשיח' טריף וליועמ"ש מנדלבליט.

משחקית אלואדי
היועץ המשפטי לממשלה אביחי מנדלבליט מבקר בכפר הדרוזי
09/08/2017,  מאת: חסין חלבי

מנדלבליט והדרוזיםפגישה במקאם נביא אלחדר עה"ש בכפר יאסיף בין היועמ"ש עו"ד אביחי מנדלבליט, המשנים שלו כולל ארז קמיניץ ובכירי משרדו, עם השיח' מוופק טריף וראשי הרשויות הדרוזיות, חלק מראשי הרשויות העדיף לא לפגוש את מנדלבליט.

מכרו אדמות יהודים לדרוזים בדליה ועוספיה
05/08/2017,  מאת: חסין חלבי

נוף בכרמלצעירים מדליה ועוספיה שרכשו קרקע לצורך בניה במרחב הישובי בשני הכפרים מסוחרים מקומיים, עכשיו נדרשים ע"י סוללת עורכי די לסלק ידם מהקרקע כי הקרקע בבעלות יהודית, מדובר בעשרות בתים.

הסערה בהתנגדויות תוכנית אלואנסה בועדה המחוזית
01/08/2017,  מאת: חסין חלבי

ועדה מחוזיתעימות מילולי בין ראש המועצה רפיק חלבי לעו"ד זכי כמאל ואחרים בעניין תוכנית אלואנסה, רפיק "אין דבר טוב יותר מאיחוד וחלוקה אבל זה לא ילך", התושבים לא רוצים לתרום ס"מ אדמה לטובת התכנון.

משחקית אלואדי
מפגינים כי אכפת להם
23/07/2017,  מאת: פורטל הכרמל

מפגיניםעשרות רבים של תושבים מיישובי מועצה אזורית מגידו, בת שלמה, דלית אל כרמל, זיכרון יעקב ויקנעם עלית, הפגינו והניפו שלטים בשדות אליקים סמוך לכביש 70.

הועדות הגאוגרפיות יוצאות לדרך שינוי תחום שיפוט
19/07/2017,  מאת: פורטל הכרמל

תמונה לדוגמההמטרה שינוי גבולות, חלוקת הכנסות, שינוי מעמד מוניציפאלי, איחוד ופירוק רשויות מקומיות וזאת לצורך הפעלת סמכויות שר הפנים בנושאים אלה לפי פקודת העיריות ופקודת המועצות המקומיות.

מבקשים שכל התקציב שמיועד לתוכניות מפורטות יגיע
19/07/2017,  מאת: פורטל הכרמל

כפרועדת המשנה לתכנון ובניה ברשויות הדרוזיות קיבלה דיווח על התקדמות התכנון ועל החסמים בבניה בשפרעם וביאנוח ג'ת, ח"כ חמד עמאר: "בתוכנית 922 הניצול התקציבי כמעט אפסי".

משחקית אלואדי
והבה: "משלב ורפיק צריכים גננת"
18/07/2017,  מאת: חסין חלבי

רכס הכרמלישיבת מליאה בועדת תכנון ובניה רכס הכרמל, יוסף משלב עזב בכעס, והבה חליל ועמאשה עזבו, מרזוק הופיע, וגיה המשיך את הישיבה בה אושר מינויו של סלימאן נסראלדין למ.מ מהנדסת, סאיד הצביע בתיאום עם רפיק, חשיפה

שני יסודות בניין נהרסו בדליה ועוספיה בהוראת הועדה המחוזית
18/07/2017,  מאת: חסין חלבי

הרס מבניםפורטל הכרמל חושף כי שני מבנים אחד בין דליה לעוספיה והשני באזור דאלית אל כרמל, נהרסו בהוראת הועדה המחוזית והמשטרה כשהם עדיין ביסוד, עלות של אלפי ₪ הלכה לטמיון.

פואד כמאל צעקה ליושנים
17/07/2017,  מאת: פורטל הכרמל

סקעבלאור המצב העגום בתכנית מפורטת שכונת אל ונסה מספר 356-0273458, התושבים ממורמרים ומרגישים מרומים, פואד כמאל בעל חלקה בשכונה מבקש להעלות צעקה להצלת האדמות.

קניון אמין כיוף אמצעי
החמרה בקנסות על עבירות בניה
01/07/2017,  מאת: פורטל הכרמל

דליהתיקון 116 לחוק התכנון והבניה שאושר בכנסת יכנס לתוקף באוקטובר ויחמיר את האכיפה, במקום להקל על הוצאת היתרי בניה החמירו את העונשים.

חזון תוכנית המתאר של רפיק הרחבה
28/06/2017,  מאת: חסין חלבי

רפיק חלביהוצגה תוכנית המתאר של דאלית אל כרמל בפני מעט מהציבור שטרח להגיע, ראש המועצה סקר את עיקרי התוכנית שגולת הכותרת סיפוח מאות דונמים לשטח הכפר, לסרטונים

המחאה נגד הקונדנסט
28/06/2017,  מאת: פורטל הכרמל

מחאת חגיתמאות הפגינו מול וועידת האנרגיה והכלכלה כנגד הכוונה להפוך את אתר חגית למרכז תעשיות פטרוכימיות התושבים דרשו את הזכות לאוויר נקי תחת הסיסמא "לא נסכים להיות מפרץ חיפה 2 ".

קניון אמין כיוף אמצעי
כתבות נוספות...
<< התחלה < קודם 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 הבא > סוף >>

תוצאות 1 - 35 מ 715

בני עוספיה

עמאר מנסור

מאוחדת עוספיא

סאמר והבה

נדים קבלאןמתוך פורום העסקים והעמותות של הכרמל
טרביה ענק המזון עוספיה
טרביה ענק המזון עוספיה
מודעות פרסום