מסעדת הכבש
חינוך חברה מאבק האדמות פוליטיקה ספורט מפגעים מדור נפטרים أدب وفن גולשים כותבים עסקים סרטונים שונות פייסבוק מודעות פרסום
פורטל הכרמל
ראשי | אודותינו | צור קשר

מבזקי חדשות

ד

אמין כיוף חדשסקר
האם תקחו חלק במאבק נגד תאגיד המים והביוב?
 

מטען נייד סולארי

מאבק האדמות
הכבש2
התנגדות נרחבת מקיר לקיר לתכנית הסיפוח של אלפסי
23/03/2017,  מאת: פורטל הכרמל

חולבסקי ואקוניסבהמשך למכתב ההתנגדות ששגר בשבוע שעבר וועד המושב אליקים העבירו גם וועדי היישובים של עין העמק ויוקנעם המושבה מכתבי התנגדות נחרצים, שהועברו לראש המועצה חולבסקי.

מוסד תכנון יוכל לדרוש שיפוי בגין תביעות פיצויים
16/03/2017,  מאת: פורטל הכרמל

תמונה להמחשהשיפוי פיצוי עבור נזק שגרם, מוסד תכנון יהיה רשאי לדרוש, כתנאי להפקדה או אישור תכנית שבסמכותו או כתנאי למתן היתר, כתב שיפוי מפני תביעה לפיצויים

ועדת עמרם קלעג'י מגיעה לקבוע את גבולות דליה עוספיה
13/03/2017,  מאת: חסין חלבי

הכרמלביום חמישי מגיעה הועדה הגיאוגרפית ברשות עמרם קלעג'י לבחון את בקשת רפיק לספח מאות דונמים משטח עוספיה שמתנגדת לבקשת רפיק ורואה בה הפרת הסכם.

משחקית אלואדי
האם ביישובים ללא תכניות מתאר לא ייאכפו את החוק לשנתיים?
28/02/2017,  מאת: פורטל הכרמל

ישיבהתיקון 109 לחוק התכנון והבניה שהקריאה וועדת הפנים, לא יטיב עם הכפרים הדרוזים והערבים, החוק יגביר את האכיפה על עבירות בנייה, כך שבנייה שנמצאת מחוץ לקו הכחול לא תאושר אף פעם.

אכיפה מעבר לקו הכחול בלבד
26/02/2017,  מאת: פורטל הכרמל

כפרועדת הפנים בדיון על תיקון 109 לחוק התכנון והבניה, לפיו האכיפה תתבצע על ידי היחידה הארצית רק מחוץ לקו הכחול, בתוך הקו הכחול ראשי הערים יהיו אחראים על האכיפה, רוב ראשי הרשויות הדרוזיות קוראים לדחות את הצעת החוק.

שוב הרסו בית במגזר הערבי
26/02/2017,  מאת: פורטל הכרמל

הריסת הביתביתו של אזרח ישראלי תושב כפר קאסם נכה, נשוי פלוס שניים, נהרס הבוקר ע"י צוו של שר האוצר כחלון, מהעירייה נמסר שהם לא ידעו על כוונת השלטונות לבצע הריסה והופתעו מהמעשה, סרטון

קניון אמין כיוף אמצעי
הנשיא הבטיח לראשי הרשויות הערביות והדרוזיות להקפיא את צווי ההריסה
14/02/2017,  מאת: פורטל הכרמל

מפגש בבית הנשיאמאזן גנאיים יו"ר ועד ראשי הרשויות הערביות וראש עיריית סכנין, בשיחה לפורטל הכרמל, אומר: "ביקשנו את התערבות הנשיא ראובן ריבלין, אנחנו מחכים לבשורה טובה בנושא הקפאת צווי ההריסה".

הסרת חסמים ברישום המקרקעין
13/02/2017,  מאת: חסין חלבי

הכרמלהממשלה דנה בתכנית להפחתת הרגולציה והסרת חסמים בתחום רישום המקרקעין, הקמת צוות בין משרדי, שייתן דעתו למציאת פתרונות לרישום זכויות במקרקעין ובבתים משותפים שלא נרשמו בעבר וכעת ישנם קשיים ברישומם.

חוק תכנון ובנייה כרשת עכביש
12/02/2017,  מאת: חליל חלבי

הכרמלהמדינה כולה בידי כ30 משפחות, אז מה ייקחו את הרכוש של אותם משפחות ויחלקו לכלל הנצרכים במדינה, בשנה האחרונה נשפטו חיילים משוחררים דרוזים ונקנסו בסכומים גדולים שהגיעו עד 2 שני מיליון ו800 אלף ₪.

קניון אמין כיוף אמצעי
צריך שוויון בבניה לפני שוויון בהריסה
11/02/2017,  מאת: כמיל כיוף

אדמותהממשלה טוענת שהיא רוצה לעשות אכיפה שווה בין כלל האזרחים בעניין הבנייה הלא מאושרת במגזר הערבי ובמגזר היהודי כאחד, ועל כן התחילה ליישם את צווי ההריסה בסיטונאות כפי שכולם יודעים.

תכנית מפורטת שכונת אלואנסה לאחר תיקון מתחשבת במקורבים
08/02/2017,  מאת: חסין חלבי

תמונה לדוגמהמפורטת אלואנסה סקעב מספר 356-0273458 המתוקנת שיפרה ומגיע שאפו למועצה אבל מצד שני היא אוכלת את כל האדמות של האנשים שלא מקושרים, מה עם הבטחות רפיק ווהבה?

גזר דינו של נאשם שבנה בית בשטח של 68 מ"ר על קרקע חקלאית
04/02/2017,  מאת: פורטל הכרמל

תמונה לדוגמההנאשם הורשע בעבירה של ביצוע עבודות בנייה הטעונות היתר ושימוש, ללא היתר, לפי 204 (א) ו- (ג), לחוק התכנון והבנייה.

משחקית אלואדי
הפקיעו את האדמות לדרוזים ולא שילמו
01/02/2017,  מאת: אמלה חלבי

כפר דרוזי

ח"כ אבו מערוף מתנגד לחוק הפיצויים עבור הפקעת אדמות, סאלח טריף כבעל אדמה שהופקעה "מסרבים לתת לנו קרקע חלופית למרות שהבטיחו לנו" דיון בהצעת חוק למתן פיצויים לבעלי הקרקעות שאדמותיהם הופקעו, התנגדות מקיר לקיר.

היתה טעות לפנות את מאחז עמונה
01/02/2017,  מאת: חסין חלבי

עמונהכאשר אנו מדברים על חוק והחלטת בג"ץ בעניין עמונה מגלים נימה של אכזבה כולל של ממשלת ישראל שלא יודעת לקחת את התושבים למקום בטוח גם כשמדובר ביהודים.

נשיא ביהמ"ש המחוזי בת"א איתן אורנשטיין: "מסוכן למסור דירות בלי טופס 4"
29/01/2017,  מאת: פורטל הכרמל

הכרמלנשיא בית המשפט המחוזי בתל אביב השופט איתן אורנשטיין יוצא נגד התופעה לפיה יזמים וקבלנים מאכלסים דירות טרם קבלת טופס האכלוס הרשמי טופס 4 תוך שהם מנצלים את מצוקת הרוכשים.

קניון אמין כיוף אמצעי
כתבות נוספות...
<< התחלה < קודם 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 הבא > סוף >>

תוצאות 1 - 35 מ 671

הכבש2

נדים קבלאן

סאמר והבהמתוך פורום העסקים והעמותות של הכרמל
פלטיניום
פלטיניום
מודעות פרסום