מותקאל חלבי
חינוך חברה מאבק האדמות פוליטיקה ספורט מפגעים מדור נפטרים أدب وفن גולשים כותבים עסקים סרטונים שונות פייסבוק מודעות פרסום
פורטל הכרמל
ראשי | אודותינו | צור קשר

מבזקי חדשות

פאדי נטור

ד

מאוחדת דאליה

אמין כיוף חדש

תעופהסקר
מה דעתכם על התוכנית המפורטת האחרונה של אלוונסה?
 

צמיד שעון חכם

מאבק האדמות
ש.א.א 1
חזון תוכנית המתאר של רפיק הרחבה
28/06/2017,  מאת: חסין חלבי

רפיק חלביהוצגה תוכנית המתאר של דאלית אל כרמל בפני מעט מהציבור שטרח להגיע, ראש המועצה סקר את עיקרי התוכנית שגולת הכותרת סיפוח מאות דונמים לשטח הכפר, לסרטונים

המאה נגד הקונדנסט
28/06/2017,  מאת: פורטל הכרמל

מחאת חגיתמאות הפגינו מול וועידת האנרגיה והכלכלה כנגד הכוונה להפוך את אתר חגית למרכז תעשיות פטרוכימיות התושבים דרשו את הזכות לאוויר נקי תחת הסיסמא "לא נסכים להיות מפרץ חיפה 2 ".

עאמר מבקר את תכנית מפורטת אלונסה
27/06/2017,  מאת: פורטל הכרמל

עאמר חסיסיעאמר חסיסי חבר המועצה ומקורבו של ראש המועצה רפיק אמר לפורטל הכרמל דברים שהדהימו אותנו לגבי תכנית מפורטת אלונסה, "לצערי יש נקודות תורפה בתוכנית המוצעת שלא יאפשרו את יישומה"

ש.א.א 1
הוועדה הביוספרית הביעה תמיכה במאבק מועצת מגידו לשמירת השטחים הפתוחים
27/06/2017,  מאת: פורטל הכרמל

המרחב הביוספריוועדת אדם וביוספרה דנה בתוכנית הסיפוח שמקדמת יוקנעם עלית ומשמעותה לעתיד המרחב הביוספרי והחליטה למנות צוות פעולה שיסייע למרחב הביוספרי מגידו לעמוד מול התכניות.

התכנון בעוספיה נפתח מחדש
26/06/2017,  מאת: חסין חלבי

תכנוןהעקשנות והרצון של וגיה כיוף ראש מועצת עוספיה ונציגי הציבור הביאו להחלטה חסרת תקדים במנהל התכנון, תוך חודשיים אחרי השלמת המבוקש יאושרו כל החלקות ועוד 1300 דונם, וגיה רגע אחרי שיוצא מהועדה.

איחוד וחלוקה באלונסה? זה בלתי אפשרי!
24/06/2017,  מאת: פורטל הכרמל

תוכנית אלונסהמכיוון שאיחוד וחלוקה בשכונות אלוונסה וסקעב אינו אפשרי ובלתי ישים בפועל, התושבים לעולם לא יקבלו היתרי בנייה, יש ללמוד מהניסיון המר של "פנינת הכרמל".

ש.א.א 1
"אתם רוצים לחיות כמו במחנה פליטים?"
20/06/2017,  מאת: חסין חלבי

רפיק חלבירפיק:"המועצה עוד לא השמיעה את התנגדותה לתוכנית אלואנסה סקעב וכבר יוצאים כמה אינטרסנטים ומפגינים נגד התכנית, מה שכחתם איך אתם תכננתם בעבר? שלא ילמדו אותנו תכנון".

תהיו שותפים כי אלה החיים שלכם
17/06/2017,  מאת: פורטל הכרמל

תמונה לדוגמהכל הישובים מסביב לכרמל לוקחים חלק במאבק להדוף את ההחלטה להקים מתקן קונדנסט באדמות, דאלית אל כרמל ועוספיה לא שותפות למאבק ולא השכילו להבין כמה זה מסוכן, חליל לא יושב בשקט. תמונות

נדחתה עתירתו של זכי כמאל בעניין הכביש מהמתנ"ס לואדי אלפש
13/06/2017,  מאת: חסין חלבי

עורך דין שכיב עליכבוד השופט המחוזי ד"ר מנחם רניאל דחה את עתירתם של עו"ד זכי ורימא כמאל נגד ועדת התכנון חיפה וועדת רכס הכרמל מועצת דליה ורשימת תושבים, בעניין סגירת הכביש המוביל מהמתנ"ס לשכונת ואדי אלפש, עו"ד שכיב עלי "פסק הדין מדבר בעד עצמו"

קניון אמין כיוף אמצעי
הרשעת אחמד זידאן בבנייה לא חוקית
12/06/2017,  מאת: פורטל הכרמל

התוכניתבית המשפט בחיפה הרשיע את אחמד זידאן שבנה בחלקה הפרטית שלו בשכונת אלואנסה בדאלית אל כרמל, קנס של 20 אלף ₪ וצו הריסה מנהלי עד שישה חודשים, זו רק ההתחלה.

יקנעם הצטרפה נגד הקמת מיכל הקונדנסט
10/06/2017,  מאת: פורטל הכרמל

הפגנההסכנה שערים וישובים בכרמל חשופים לה יצאו למאבק, תכנית המתאר תמ״37/ח, להקמת מיכל הקונדנסט כולל באדמות מנסורה, ראש העיר אלפסי מוביל המאבק כנגד הקמת מיכל הקונדנסט

דבר לא התקדם בג'למה והנזקים גדלים
05/06/2017,  מאת: חסין חלבי

גלמה מנסורההבעיות של החקלאים באדמות ג'למה ממשיכות כתוצאה מהעדר הסדר של העבודות הקבלניות המבוצעות במקום, מאז ביקור פרקליט מחוז חיפה עו״ד איתן לדרר לא התקדם דבר, לפרטים

ש.א.א 1
108 מבנים בסכנת הריסה בשכונת אלונסה
02/06/2017,  מאת: פורטל הכרמל

תמונה לדוגמהאם תכנית אלונסה לא תאושר סופית, תחל אכיפה מנהלית נחרצת נגד 108 מבנים בשכונת אלווסה בהתאם לפסק הדין של בית המשפט המחוזי בחיפה מתאריך 07/01/2017 בעניין עתירת עמותת רגבים

שימוע לשופט זאיד פלאח בגין חשד לביצוע עבירות על חוק התכנון והבניה
29/05/2017,  מאת: פורטל הכרמל

השופט זאיד פלאחהמחלקה להנחיית התובעים מוסמכי היועץ המשפטי לממשלה בפרקליטות המדינה הודיעה היום לשופט זאיד פלאח, מבית משפט השלום בחיפה, כי היועץ המשפטי לממשלה שוקל להגיש נגדו כתב אישום

מסכנים בעלי הקרקעות בתוכנית אלואנסה סקעאב
29/05/2017,  מאת: חסין חלבי

אלואנסההמועצה המקומית דאלית אל כרמל תגרום עוד נזק כספי למתנגדים בעלי הקרקעות בתוכנית מפורטת אלואנסה, המחדל בזה שהתושבים לא שותפו והמהנדסת שלחה את התושבים להתנגדויות לתוכנית.

משחקית אלואדי
כתבות נוספות...
<< התחלה < קודם 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 הבא > סוף >>

תוצאות 1 - 35 מ 702

קניון אמין כיוף אמצעי

נדים קבלאן

ש.א.א 2

סאמר והבהמתוך פורום העסקים והעמותות של הכרמל
קופת חולים מאוחדת
קופת חולים מאוחדת
מודעות פרסום