קנאפה גאלב
חינוך חברה מאבק האדמות פוליטיקה ספורט מפגעים מדור נפטרים أدب وفن גולשים כותבים עסקים סרטונים שונות פייסבוק מודעות פרסום
פורטל הכרמל
ראשי | אודותינו | צור קשר

מבזקי חדשות

מאוחדת דאליה

פאדי נטור

אמין כיוף חדש

ד

תעופהסקר
מה אתם מעדיפים קולנוע או תיאטרון ?
 חברה
קניון אמין כיוף אמצעי
הקב"טית אריג' רכאב הובילה את מועצת הביטחון
23/08/2017,  מאת: אמלה חלבי

אריג רכאבלמען ביטחון הציבור בעוספיה ובמיוחד לאור פתיחת שנת הלימודים והחגים, הקב"טית אריג' רכאב שכידם שנכנסה לתפקיד לא מזמן, הצליחה לרתום את הציבור לתרום למען ביטחון האזרחים.

הדרוזים ונישואי תערובת
22/08/2017,  מאת: פורטל הכרמל

עורך דין כמיל מולאעו"ד כמיל מולא, מנהל בתיה"ד הדתיים הדרוזיים, מתייחס במאמר כולל לסוגיית נישואי התערובת בעדה הדרוזית ומה הם גוררים בעקבותיהם, "נישואי התערובת יש להם תוצאות חמורות לגבי הכלל ובייחוד לגבי הילדים".

עברו 45 שנה למותו של שיח' אבו חסן מונהאל מנסור
22/08/2017,  מאת: פורטל הכרמל

שיך אמין ושיך מנהל זלאנשים נמדדים במעשים ולא בכוונות או דיבורים, שיח' אבו חסן מונהאל מנסור היה איש צדיק וישר שחי ופעל באמונה שלמה ובמעשים טובים, השם שלו הלך לפניו ונשאר שנים אחרי מותו, המחנכת אמאל אבו פארס כתבה על המנוח.

בני עוספיה
דואגים לגיל השלישי בכרמל
21/08/2017,  מאת: פורטל הכרמל

צוות עמותת זקני הכרמללרגל החגים המתקרבים פורטל הכרמל חושף לציבור את הצוות והמקום בו קשישי הכרמל מקבלים חיבוק אהבה מזון ובריאות, פגשנו את מנכ"ל עמותת זקני הכרמל אוסמה סיף לסיור במקום.

להתגאות במפקדים ובחיילי צה"ל הדרוזים
21/08/2017,  מאת: אמלה חלבי

תייסיר עטילהההצלחה לא נגמרת, רס"ב תייסיר עטילה מבית ג'אן אחד מחמשת אחים שמצליחים בתפקידם בענפים השונים, תייסיר לא במקרה מפרגן לתא"ל טריף בדר, המהפך שגרם לחיילים רבים להצטרף ליחידות הרפואה.

"ברפואה כמו באהבה אין תמיד כן ואין אף פעם לא"
19/08/2017,  מאת: פורטל הכרמל

דר אמין זידאןד"ר אמין זידאן רופא בכיר ומוביל בקופת חולים מאוחדת בעוספיה, בשיחה לפורטל הכרמל על מרכיבי התחלואה וממה צריכים להישמר, ד"ר אמין מזהיר מחמש סיבות הגורמות לתחלואה ומוות

קניון אמין כיוף אמצעי
תיאטרון אלנקאב בעוספיה מפתיע שוב
19/08/2017,  מאת: פורטל הכרמל

צוות השחקניםהצגה סאטירית לצחוק בלי סוף طره ونقشه של השחקנים מאזן חמדאן, עלאא סאבא, מנעם מנסור, אומימה סרחאן, סאלח עזאם, ביקורת חיובית, גם ראש המועצה וגיה כיוף היה בהצגה, סרטון

הפיילוט של ספואן מריח ויוסף נסר אלדין לנוער הדרוזי
18/08/2017,  מאת: אמלה חלבי

נוער יהודי דרוזיסמינר מלח הארץ של הקרן לידידות, שהוביל זייד דאגש, הסתיים בהצלחה בנס הרים סמוך למערת נטיפים בירושלים, הסמינר מעצב את פני הנוער הדרוזי ומקרב את הנוער היהודי.

מסכמים שלוש שנים עם אל"מ וג'די סרחאן
17/08/2017,  מאת: חסין חלבי

וגדי סרחאןהקצין שמסיים את השירות בצה"ל הולך להקים בית ספר למנהיגות ואומנות, אל"מ וג'די סרחאן בראיון לפורטל הכרמל חושף את המצב של החייל הלא יהודי בצה"ל ולמה ירכא היא הראשונה במשתמטים.

קניון אמין כיוף אמצעי
אלף שנים על תולדות "אלמוחדון ודת אלתוחיד"
15/08/2017,  מאת: ד"ר ג'בר אבו רוכון

גבר אבו רוכןד"ר ג'בר אבו רוכן מרצה ומנחה ומדריך מביא סקירה רחבה ומיוחדת על הדת הדרוזית מבחינה מספרית והיסטורית, "הדרוזים לא הצליחו להתרחב ולגדול מספרם מוערך כיום בפחות משני מיליון

התפרצות מחלת החצבת עד כה דווחו עשרות מקרים
15/08/2017,  מאת: פורטל הכרמל

תמונה לדוגמהעל רקע התפרצות מחלת החצבת באחד מבסיסי צה"ל, יוצא נייר הבהרות של, ההסתדרות הרפואית בישראל על המחלה, הסכנה בהדבקות בחצבת, שעור ושכיחות הסיבוכים של המחלה.

שיא של פינויים לבתי חולים מדליה ועוספיה
13/08/2017,  מאת: פורטל הכרמל

תמונה לדוגמהעשרות פינויים והחייאות בסוף השבוע בדאלית אל כרמל ועוספיה, עבודה מסביב לשעון של כוחות ההצלה הפועלים באזור במיוחד צוותי מד"א, כל זה קורה מתחת לרדאר של הרשות שלא מנסה לבדוק מה הגורם לזה.

בני עוספיה
פרטים חדשים בפרשת רצח השוטרים האייל וכמיל
12/08/2017,  מאת: פורטל הכרמל

האייל וכמילביהמ"ש בחיפה נעתר לבקשת המשטרה ואסר פרסום של כל פרט מפרטי החקירה הנוגעת לחקירת הפיגוע בהר הבית ב-14.7.17 במהלכו נרצחו שני שוטרים האיל סתאוי וכמיל שנאן ז"ל

וגיה וחולדאי הביאו משפחות עוספיה ללונה פארק
11/08/2017,  מאת: פורטל הכרמל

משפחת עוספיהכ 500 ילדים ובני משפחה הוזמנו ליום כיף בלונה פארק בתל אביב בפארק התקבלו ע"י ראש העיר תל אביב יפו רון חולדאי, להרבה משפחות זו פעם ראשוונה במקום, חוויה בלתי נשכחת, סרטון 

ד"ר עימאד וד"ר אמין החזירו לצעירה את החיוך
10/08/2017,  מאת: פורטל הכרמל

הרופאים עמאד ואמיןלפני חודשיים חייה של סטודנטית בת 25 התרסקו, לאחר חודש של כאבי גרון לא מוסברים, היא הגיעה לרופא שיניים שזיהה כיב והפנה אותה לד"ר עימאד, בניתוח מורכב שנמשך מספר שעות בוצעה כריתת חצי לשון ושיחזורה.

בני עוספיה
<< התחלה < קודם 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 הבא > סוף >>

תוצאות 1 - 35 מ 2851

קניון אמין כיוף אמצעי

סאמר והבה

עמאר מנסור

נדים קבלאן

מאוחדת עוספיאמתוך פורום העסקים והעמותות של הכרמל
וילונות הנסיכה
וילונות הנסיכה
מודעות פרסום