ח
חינוך חברה מאבק האדמות פוליטיקה ספורט מפגעים מדור נפטרים أدب وفن גולשים כותבים עסקים סרטונים שונות ברכות מודעות פרסום
פורטל הכרמל
ראשי | אודותינו | צור קשר
מבזקים
יונס ווהבה

קוקה דליה

שפיק


נסיב חלבי מספר 2

מאגד הלון

א.ב תעופה


סקר
האם אתם מחוסרי דיור בישוב שלכם?
 

גולשים כותבים
נסיב חלבי ובניו
صوتي لحمد عمار, لماذا؟
02/03/2015,  מאת: مندي حمزة- بيت جن
מנדי חמזהبقي ليوم الانتخابات البرلمانية نحو ثلاثة أسابيع والطائفة الدرزية مشغولة بها, ربما شعوراً بالمواطنة ورغبةً في التأثير, وربما, لدى البعض, ابتغاءً لمصالحٍ شخصية ومن ضمنها مصالح مقاولي الأصوات.
ראיתי את שכנתי נאנסת ולא יכולה לדבר
23/02/2015,  מאת: ילדה מתבגרת

תמונה להמחשהכנערה מבינה דברים אבל מעולם לא האמנתי שאני הולכת לעבור חוויה כזו, עכשיו אחרי מספר חודשים שאני לא יכולה לספר לאיש על מה שראיתי החלטתי לפנות לכאן ולכתוב לכם.

שלג בכפרי
20/02/2015,  מאת: מוניר דאהר

תמונה להמחשהכמה יפה כפרי
למרגלות הרים
מוקף במטעים

נסיב חלבי ובניו
לא מצליחה להירדם
11/02/2015,  מאת: אישה במצוקה

תמונה לדוגמההגבר שלי כבר לא נמצא לא מאתרת אותו לא יודעת למה נעלם מה גרם לו ללכת מהבית מה הוא כבר לא אוהב אותי?, לכל אלה שלא מבינות מה אני עוברת?

נסיעת רוה״מ לנאום בקונגרס
15/02/2015,  מאת: מוניר דאהר

נתניהוהנאום בקונגרס לא יוסיף מאומה ורק יחריף את היחסים עם ארצות הברית, בעלת בריתנו היחידה בעולם. מנהיגת העולם החופשי שאנו נמנים עמם. אני קורא לך, אדוני ראש הממשלה,  לדחות את נסיעתך לאלתר.

הנאום של נסראללה וההרתעה המצטברת
31/01/2015,  מאת: מוניר דאהר

הירי על הר דבהקשבתי קשב רב לנאומו של חסן נסראללה בעקבות הירי על שיירת צה״ל בדרך להר דב. חסן נסראללה ניסה בנאומו להרתיע את ישראל מפעולות דומות בעתיד על ידי שרטוט קווים אדומים מבחינתו. בתוך כך, דחה את כל הביקורות נגד ארגונו מבפנים.

דגים בדיע סאלח
שהגבר הדרוזי יפסיק לפחד מדרוזית מלומדת
30/01/2015,  מאת: יפה תמיד

צעירהאני כותבת את רחשי ליבה של אישה מלומדת יפה מקסימה אשר מגיעה לכל המטרות שלה וההצלחה לא עוצרת, אבל הבעיה היא שהגבר הדרוזי חושש מנשים כאלה, רציתי שתדעו

מועצה בתרדמת חורף
17/01/2015,  מאת: תושב הכפר

תמונה לדוגמהשלום לכולם, רציתי להתייחס לכתבה שפורסמה כאן בפורטל הכרמל על נזקי השילוט הציבורי בדליה ואוזלת ידה של המועצה והעומד בראשה, שילוט חוצות ולוח מודעות בפריסה ברחבי הכפר זה כסף מבוזבז.

ההרפתקה המינית של בני הזוג הסתיימה בגירושין
15/01/2015,  מאת: עו"ד עינבר לב

להמחשהבני זוג תושבי אזור ירושלים חיפשו להוסיף ריגושים לחיי המין שלהם והחלו להזמין גברים שיקיימו יחסי מין עם האישה מול עיני בעלה. אך ההרפתקה המינית הסתיימה ברע, מבחינת הגבר.

זה לא מה שאתם רואים בתמונות
09/01/2015,  מאת: אישה

אישההפנים המחייכות עם ההבעה של הכל מושלם, זה לא זה, החלטתי לשתף אותכם בשקר שלי מתוך הבנה שכמוני יש עוד הרבה, לפחות מה שאני מכירה, תעשי הכל ואל תתני לו להרגיש כלום.

على مهلك؟!! رسالة عتاب للسيد رفيق حلبي
11/01/2015,  מאת: هادي زاهر
רפיק חלביالكاتب هادي زاهر في رسالة عتاب للسيد رفيق حلبي رئيس المجلس المحلي في دالية الكرمل. أوترفع إصبعك في وجه أهلك؟. وهم الذين تشتشوك.. وهم الذين جملوك.. وهم الذين لمعوك
أيوب طوڤ ليهوديم
09/01/2015,  מאת: أمير خنيفس
אמיר חניפסالمهم أن النجاح في التقرب من نتنياهو وحزبه في السنوات الأخيرة لا يحتاج رؤوسًا عبقرية ولا ميزات جماليّة؛  بل كل مَن هو على استعداد للعمل ولتقديم ما هو طوڤ ليهوديم على جميع المستويات، والتي ليست بالضروره أيضًا طوف لمديناه بل على الأغلب أيضاً راعْ لميعوطيم (مؤذية للألقليات).
بالون السيد أيوب
01/01/2015,  מאת: أبو نجم يوسف زاهر

 "أيوب قرا" يطل علينا دائمًا السيد "أيوب قرا" عبر بعض سائل الإعلام ليرينا طول باعه؟!! لست ادري فيما إذا كان هو الذي يستدعي وسائل الإعلام أم أن وسائل الإعلام تستدعيه لنشر أخباره ولإجراء المقابلات معه؟

אישה נבגדת
21/12/2014,  מאת: לא חשוב

תיאטרוןבגיל 17.5 הכרתי את הגבר הראשון בחיי והוא בעלי עכשיו... הייתי תלמידה מצטיינת בכל מובן המילה... מנומסת , חכמה, יפה ומיוחדת ..פשוט בחורה שכל גבר היה חולם עליה. בגיל 19 התחתנתי.. ומפה התחילו חיי הסבל והאיום.

الى الحبيب الغالي
27/12/2014,  מאת: تائهه

 الى الحبيب الغاليحبيبي افترقنا وانا لا اعرف السبب اريد ان تقول لي ما سبب ذلك الفراق فانا ما زلت احبك واتخيلك حبيبي انت في دمي وعروقي  لا استطيع ان اتخيل العالم من دونك فانت كنت وما زلت حبيبي 

נדים קבלאן
<< התחלה < קודם 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 הבא > סוף >>

תוצאות 1 - 35 מ 1415

ח

מכללה ערבית חיפה

דרכאמתוך פורום העסקים והעמותות של הכרמל
קניון מנסור סנטר
קניון מנסור סנטר
מודעות פרסוםרדיו חיפה

רולה מריח