עידן 2
חינוך חברה מאבק האדמות פוליטיקה ספורט מפגעים מדור נפטרים أدب وفن גולשים כותבים עסקים סרטונים שונות ברכות מודעות פרסום
פורטל הכרמל
ראשי | אודותינו | צור קשר
מבזקים
לביב נסראלדין

בושרא נסראלדין
פורטל הכרמל פייסבוק

אולמי שפיק

רדיו חיפה


סקר
איך אתם מגדירים את החיים ?
 

גולשים כותבים
״לא לדאוגוסט״ שפירסם רפיק חלבי לא שייך
31/07/2015,  מאת: דלואני

רפיקראש המועצה רפיק חלבי בדף הפייסבוק שלו פרסם מודעה שהיא כביכול שייכת למשרד התרבות והספורט ושנותנת את הרושם כאילו הפסטיבלים היקרים שייערכו בדלית אל כרמל הם מיזם של משרד התרבות והספורט ולא מיזם של המועצה וזאת על מנת לחסום ביקורת ציבורית.

מאוהבת חזק בשכן ובבעלי
22/07/2015,  מאת: לא חולמת

בחורההבגידה מתחילה כאן מעבר לדלת שלנו השכן שאיתו אני חולקת את גופי עם בעלי שניהם מאהבים שלי ואת זה אני מאוד אוהבת למרות שזה אסור ולמרות שטוב לי והכל הולך חלק ללא בעיות, אבל בתוך תוכי אני מרגישה לא טוב.

מפריע לי שהלכה עם מוסלמי
20/07/2015,  מאת: הנבגד

אישהאמרו  לי סיפרו לי ומה לא עשו שאני אדע, אבל הייתי בשלי האמנתי שהיא מלאך טהור עם מצפון וערכים מקומיים, כך חשבתי, היום ודאי אני יודע שהיא הלכה עם מוסלמי ובשביל מה? רק בשבל המין.

הורים אתם צריכים לפתוח עיניים
13/07/2015,  מאת: בהא

תמונה להמחשההורים עליכם לדרוש מהמועצה שאנחנו רוצים עתיד טוב לילדינו שאנחנו רוצים שנחיה בידיעה שלא מזלזלים בנו ובילדים שלנו, הנוער בסיכון עלול להתדרדר להרבה מקומות שאף הורה לא רוצה, סמים, אלכוהול ועישון, נהיגה בלי רישיון ובמהירות מופרזת.

הסיפור שמאחורי קבורתו של טייס סורי בדרגת אלוף
01/07/2015,  מאת: NZIV

תמונה לדוגמהדיווח קטן ויבש אודות טייס סורי בדרגת אלוף שנקבר אתמול עוררה את סקרנותי והתחלתי "לחפור" ברחבי הסייבר בניסיון להגיע לספור המלא שמאחורי אירוע זה.

פצועים מסוריה
27/06/2015,  מאת: סמי אטדגי

רמת הגולןהדברים המובאים הם על דעתי ועליה בלבד, הדברים פורסמו בבמות שונות והלוואי והם יעשו את פעולתם ויפסיקו את התערבות הצבא בלחימה בסוריה.

كلمة حق لرئيس المجلس السيد وجيه كيوف
13/07/2015,  מאת: عامل مجلس

 وجيه كيوفهم لهم اهدافهم وسياستهم يشكلون الحياة بالأشكال التي يتصورونها ويضعونها , لكن ليس بالمفروض لنا ان نقبلها.

قبل متخافو على دروز سوريا خافو على ترباية اولادكم!
02/07/2015,  מאת: داليه

דליהلاحظت بالايام الاخيره ان كل الدوز في المنطقه يبحثون عن طريقه للدخول الى السويداء والدفاع عن الدروز في سوريا, ومن يريد المساعده هم ليس الدروز في سوريا بل نحن هنا وبهذه الدوله من يريد المساعده

أسود ألطائفة ألدرزية
20/06/2015,  מאת: أمير خنيفس

أسود ألطائفة ألدرزيةمن الممكن تعريف العائلات والحمائل القاطنة على أعالي الكرمل والجليل بأسماء وألقاب مختلفة، فهنالك من يعرفهم بدروز 48، في حين يحاول المنحازون لدولة إسرائيل تعريفهم بدروز إسرائيل

סאאד חלבי
هل يضيع جبل العرب ؟
21/06/2015,  מאת: ســـعــيــد نـفـــاع
סוריהما يُرى عبر الإعلام في الصالونات لا يُرى عبر منظار جندي الجيش العربيّ السوريّ في الساحات، ولذا فمن الصعب الحُكم على التحركات الأخيرة التي قام بها هذا الجيش، أحببتَه أم كرهتَه، والذي خاض حتى الآن حربا لخبطت عقول كل الخبراء العسكريّين محبّين وكارهين.
מדינתי היקרה ! אני מאוכזבת ממך מאוד !
17/06/2015,  מאת: ערין מוראד

גבול סוריההפעם לא בגלל הזכויות שהעידה שלי לא מקבלת אלא בגלל שמצד אחד אתם רוצים ברית דמים ולחיות זה לצד זה כמו אחים ומצד שני אתם מסייעים למרצחים לחיות אדם שרוצחים אחינו הדרוזים בסוריה.

عنصرية بن غوريون
14/06/2015,  מאת: سامي منصور
בנגריוןواقعة تاريخية نادرة: دافيد بن غوريون أراد أن يبني للمستقبل قيادة شرقية, تحكم الدولة في نهاية سنوات السبعين " ! ولكن فكرته لم تكن وليدة نوايا حسنة, ففي تموز 1962 عُقِدت في مكتب رئيس الحكومة جلسة بشأن نقابة المعلمين, ولكن سرعان ما تحوّلَت الجلسة إلى نقاش صاخب حول اليهود الشرقيين والغربيين.
coka דליה
לדרוזי ששבר את ליבי
05/06/2015,  מאת: צ'קרי

תמונה להמחשההכרתי אותך בתקופת המלחמה באתר של משחק והמשחק הפך לאהבה התמונה שלך מתנוססת בליבי החיוך שלך כבש את עולמי אתה האהבה האסורה שלי פרי הבוסר שכל כך רוצה אך ללא תועלת אין שם כלום אי אפשר לאוכלה.

אישה לא בוגדת ככה עם גבר
01/06/2015,  מאת: אישה עצבנית

אישהשלוש תגובות של אישה שמנסה להעביר מה מצבה בכמה שורות בהם כתבה "אני שונאת אותך בעלי לא סובלת ובלילות חולמת על גבר אמיתי שיוציא אותי ממך, אישה לא בוגדת ככה עם גבר, לפני 20 -שנה היה לי מאהב בחור מהמרכז שבא ועבד פה".

شراكة أم شِراك ؟
27/05/2015,  מאת: سامي منصور
דרוזיםآه يا دروز, لقد أصبحتم كحسك سمك في الحلق وشوكة في .... ! لا نستطيع تسميتكم بالسرطان, فنحن لا ننسى مساعدتكم لنا وخدمتكم وتضحياتكم. فلنَدْعُكُم "نزلة صدرية مزمنة" مزعجة ولكن يمكن العيش معها, باستعمال الدواء اللازم.
נסיב חלבי ובניו
<< התחלה < קודם 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 הבא > סוף >>

תוצאות 1 - 35 מ 1464

סאאד חלבימשתלת מנסור

קמיליה תכשיטיםמתוך פורום העסקים והעמותות של הכרמל
מרפאת שיניים ד
מרפאת שיניים ד"ר מג'די
מודעות פרסום

אדיב חשמל

רולה מריח

עורך דין באסם כמאל2