סרור חלבי
חינוך חברה מאבק האדמות פוליטיקה ספורט מפגעים מדור נפטרים أدب وفن גולשים כותבים עסקים סרטונים שונות ברכות מודעות פרסום
פורטל הכרמל
ראשי | אודותינו | צור קשר
מבזקים
יונס ווהבה

רדואן נטור

מנסור משתלה

סאמר ווהבה


נסיב חלבי מספר 2

מאגד הלון

עורך דין באסם כמאל


סקר
האם תלכו לממש את זכות ההצבעה לכנסת ה20 ?
 

גולשים כותבים
אנס חדיד
מדבר דוגרי- שבח"ים
16/12/2014,  מאת: אשר דוגרי

הכרמלעצם השם שלהם -שוהים בלתי חוקיים אומר הכל. הם פה בניגוד לחוק. אז אם ככה למה החוק לא מוציא אותם לעזאזל ומטפל בבעיה הזאת אחת ולתמיד? למה מחכים? לרצח הבא?

מוניר פרו מגיב על דברי ד"ר שמעון אביבי
09/12/2014,  מאת: מוניר פרו

שיך מונירלאחר הראיון שנעשה בפורטל הכרמל עם דר שמעון אביבי בעניין  מחקריו על הדרוזים ורעיון הקמת מדינה דרוזית  בתמיכת מדינת ישראל השיך מוניר פרו מגיב: "אם אין אני לי מי לי?".

רוצה ילד ובעלי מתנגד
02/12/2014,  מאת: אמא בהמתנה

תמונה לדוגמהאני סובלת מזה שאנחנו נשואים מזה מספר שנים והיחסים שלנו מתקיימים בזהירות רבה עם שימוש באמצעי מניעה, אני שואלת האם זה יכול להיות מדוע בעלי מתנגד כל כך להוליד ילד לעולם שלנו?

יחזקאל 2
אני מאשים !
28/11/2014,  מאת: מוניר דאהר

שיכיםאין ספק שעם ישראל רוחש כבוד והערכה לעדה הדרוזית בישראל. בעייתם של הדרוזים , מתמקדת ביחס הלא שוויוני שמקבלים מממשלות ישראל. אני מאשים את ממשלת ישראל בקיפוח העדה הדרוזית!

علينا أن ندخل غرفة الإنعاش فورا
29/11/2014,  מאת: هادي زاهر

هادي زاهرقفزت إلى ذهني أثناء أحداث قرية أبو أسنان المؤسفة أغنية السيدة فيروز التي تقول فيها: "سوا أربينا.. وسوا مشينا.. سوا قضينا ليالينا.. معقول الفراق يمحي اسامينا، وحنا سوا..

מכתב גלוי לראש הממשלה
27/11/2014,  מאת: תא"ל מיל' אמל אסעד

אמל אסעדמהי מדינת הלאום של העם היהודי? אם אני אינני יהודי אז זו לא המדינה שלי?האם התכוונת אדוני ראש הממשלה, שיש אזרחים יהודים שהם גם בעלי הבית (שהמדינה שלהם) ויש אזרחים שהמדינה רק "מחויבת לזכויותיהם האישיות"?.

קניון אמין כיוף
חוק מדינת הלאום
27/11/2014,  מאת: חליל חלבי

העמקבימים אלה שוקדת ממשלת ישראל והימין הישראלי על חקיקת חוק מדינת הלאום, מהלך שטומן בחובו סכנות רבות, הציבור היהודי הנאור מתנגד למהלך, והציבור הערבי רואה במהלך טעות מסוכנת ומהלך אסטרטגית שמהותו לפגוע בקיומו האתני והדתי.

شباب بدون تربيه وبدون اخلاق
28/11/2014,  מאת: فتاه
תמונה להמחשהبالامس في حوالي الساعه الثانيه والنصف ليلا  نهضت من فراشي على قهقه بصوت عالي وكلام بذيء من شباب غي اقل من العشرين من العمر وسمعتهم يسبون ويقولون كلمات توصف بالزعرنه وقله لحيا والوساخه  والسفاله هل انا مجبوره ان اسمع هذا الكلام وفي تلك الساعه؟  
אני אדם חוק לאום יהודי, הקול הקיצוני שונא האחר
26/11/2014,  מאת: רביע

תמונה להמחשהישראל היום מדינה על סף תיהום, מדינה בה לראש הממשלה ישנו שופר וחבר מריעים אשר לא חדלים מלהלל ולשבח את הוד רוממותם משפחת המלוכה. ישראל בדרכה להיות מונרכיה יהודית!

יחזקאל 2
שימו לב תושבי דאלית אל כרמל
25/11/2014,  מאת: אב משפחה

תמונה לדוגמה

נשברתי לאחר הרבה ניסיונות לחיות בכבוד עם קצת שקט נשברתי ולא יכול עוד כי אני על סף רעב, עובד כמו חמור מרוויח 5000 ש"ח שלא מספיקים לשום דבר והחובות עולים ועולים, לא פעם חשבתי להתאבד.

נאמנות הדרוזים לא עיוורת
22/11/2014,  מאת: מוניר דאהר

דרוזיםהדרוזים בישראל לא עבדים כנענים למדינה היהודית אלא אדונים לעצמם ולאדמתם. כל מי שטוען אחרת, פשוט לא מכיר עובדות היסטוריות.

מועצה כולל הראש וחבריה אכזבת הדור
21/11/2014,  מאת: תושב מאוכזב מאוד

תמונה לדוגמהתגובת  תושב לדיווח על שריפת רכב בעוספיה כתוצאה מהשלכת רימון רסס, "אנוכי מגנה בתוקף את המעשה הנתעב, מחובת המשטרה ומחובת כלל התושבים למצוא את האשמים"

יחזקאל 2
"جبهة النصرة" لماذا قررت الانسحاب من بيت سحم ويلدا"
22/11/2014,  מאת: الجنوب الدمشقي،
אנחנו חרדים יהודים ואוהבים אותכם הדרוזים
21/11/2014,  מאת: שירה

תמונה להמחשהאני לא ידעתי להבדיל בין דרוזי לערבי עד שהגענו לגור בצפון. אתם אנשים מקסימים! איפו בהיסטוריה היהודית גוי שמר על יהודי? יש לכם זכות אדירה והאלוקים בטוח אוהב אותכם מאוד

בעיות כבוד במשפחה
19/11/2014,  מאת: משפחתי

להמחשהעכשיו כולם יקפצו ויגידו בעיות כבוד במשפחה זה לא אצלנו אבל אם מתקרבים קרוב למשפחות מגלים את חוסר הכבוד בין ילדים להורים ובמיוחד מילות הגנאי שהפכו למילות נפוצות בבתים

<< התחלה < קודם 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 הבא > סוף >>

תוצאות 1 - 35 מ 1400הנא חדר כושר

שריף עורך דין

אנס חדידמתוך פורום העסקים והעמותות של הכרמל
מכבסת המבשם
מכבסת המבשם
מודעות פרסוםרולה מריח

רדיו חיפה

מגדי אבו מפלח

פאדל חלבי