אסואן גמאל אבו חמוד
חינוך חברה מאבק האדמות פוליטיקה ספורט מפגעים מדור נפטרים أدب وفن גולשים כותבים עסקים סרטונים שונות ברכות מודעות פרסום
פורטל הכרמל
ראשי | אודותינו | צור קשר
מבזקים
שפיק

יונס ווהבה

רדואן נטור


א.ב תעופה

נסיב חלבי מספר 2

עורך דין באסם כמאל

מאגד הלון


סקר
כתושבי עוספיה יש לכם אימון במועצה המקומית ונבחריה?
 

גולשים כותבים
נסיב חלבי ובניו
הנאום של נסראללה וההרתעה המצטברת
31/01/2015,  מאת: מוניר דאהר

הירי על הר דבהקשבתי קשב רב לנאומו של חסן נסראללה בעקבות הירי על שיירת צה״ל בדרך להר דב. חסן נסראללה ניסה בנאומו להרתיע את ישראל מפעולות דומות בעתיד על ידי שרטוט קווים אדומים מבחינתו. בתוך כך, דחה את כל הביקורות נגד ארגונו מבפנים.

שהגבר הדרוזי יפסיק לפחד מדרוזית מלומדת
30/01/2015,  מאת: יפה תמיד

צעירהאני כותבת את רחשי ליבה של אישה מלומדת יפה מקסימה אשר מגיעה לכל המטרות שלה וההצלחה לא עוצרת, אבל הבעיה היא שהגבר הדרוזי חושש מנשים כאלה, רציתי שתדעו

מועצה בתרדמת חורף
17/01/2015,  מאת: תושב הכפר

תמונה לדוגמהשלום לכולם, רציתי להתייחס לכתבה שפורסמה כאן בפורטל הכרמל על נזקי השילוט הציבורי בדליה ואוזלת ידה של המועצה והעומד בראשה, שילוט חוצות ולוח מודעות בפריסה ברחבי הכפר זה כסף מבוזבז.

נסיב חלבי ובניו
ההרפתקה המינית של בני הזוג הסתיימה בגירושין
15/01/2015,  מאת: עו"ד עינבר לב

להמחשהבני זוג תושבי אזור ירושלים חיפשו להוסיף ריגושים לחיי המין שלהם והחלו להזמין גברים שיקיימו יחסי מין עם האישה מול עיני בעלה. אך ההרפתקה המינית הסתיימה ברע, מבחינת הגבר.

זה לא מה שאתם רואים בתמונות
09/01/2015,  מאת: אישה

אישההפנים המחייכות עם ההבעה של הכל מושלם, זה לא זה, החלטתי לשתף אותכם בשקר שלי מתוך הבנה שכמוני יש עוד הרבה, לפחות מה שאני מכירה, תעשי הכל ואל תתני לו להרגיש כלום.

على مهلك؟!! رسالة عتاب للسيد رفيق حلبي
11/01/2015,  מאת: هادي زاهر
רפיק חלביالكاتب هادي زاهر في رسالة عتاب للسيد رفيق حلبي رئيس المجلس المحلي في دالية الكرمل. أوترفع إصبعك في وجه أهلك؟. وهم الذين تشتشوك.. وهم الذين جملوك.. وهم الذين لمعوك
אנס חדיד
أيوب طوڤ ليهوديم
09/01/2015,  מאת: أمير خنيفس
אמיר חניפסالمهم أن النجاح في التقرب من نتنياهو وحزبه في السنوات الأخيرة لا يحتاج رؤوسًا عبقرية ولا ميزات جماليّة؛  بل كل مَن هو على استعداد للعمل ولتقديم ما هو طوڤ ليهوديم على جميع المستويات، والتي ليست بالضروره أيضًا طوف لمديناه بل على الأغلب أيضاً راعْ لميعوطيم (مؤذية للألقليات).
بالون السيد أيوب
01/01/2015,  מאת: أبو نجم يوسف زاهر

 "أيوب قرا" يطل علينا دائمًا السيد "أيوب قرا" عبر بعض سائل الإعلام ليرينا طول باعه؟!! لست ادري فيما إذا كان هو الذي يستدعي وسائل الإعلام أم أن وسائل الإعلام تستدعيه لنشر أخباره ولإجراء المقابلات معه؟

אישה נבגדת
21/12/2014,  מאת: לא חשוב

תיאטרוןבגיל 17.5 הכרתי את הגבר הראשון בחיי והוא בעלי עכשיו... הייתי תלמידה מצטיינת בכל מובן המילה... מנומסת , חכמה, יפה ומיוחדת ..פשוט בחורה שכל גבר היה חולם עליה. בגיל 19 התחתנתי.. ומפה התחילו חיי הסבל והאיום.

נאסר הלון
الى الحبيب الغالي
27/12/2014,  מאת: تائهه

 الى الحبيب الغاليحبيبي افترقنا وانا لا اعرف السبب اريد ان تقول لي ما سبب ذلك الفراق فانا ما زلت احبك واتخيلك حبيبي انت في دمي وعروقي  لا استطيع ان اتخيل العالم من دونك فانت كنت وما زلت حبيبي 

מדבר דוגרי- שבח"ים
16/12/2014,  מאת: אשר דוגרי

הכרמלעצם השם שלהם -שוהים בלתי חוקיים אומר הכל. הם פה בניגוד לחוק. אז אם ככה למה החוק לא מוציא אותם לעזאזל ומטפל בבעיה הזאת אחת ולתמיד? למה מחכים? לרצח הבא?

מוניר פרו מגיב על דברי ד"ר שמעון אביבי
09/12/2014,  מאת: מוניר פרו

שיך מונירלאחר הראיון שנעשה בפורטל הכרמל עם דר שמעון אביבי בעניין  מחקריו על הדרוזים ורעיון הקמת מדינה דרוזית  בתמיכת מדינת ישראל השיך מוניר פרו מגיב: "אם אין אני לי מי לי?".

רוצה ילד ובעלי מתנגד
02/12/2014,  מאת: אמא בהמתנה

תמונה לדוגמהאני סובלת מזה שאנחנו נשואים מזה מספר שנים והיחסים שלנו מתקיימים בזהירות רבה עם שימוש באמצעי מניעה, אני שואלת האם זה יכול להיות מדוע בעלי מתנגד כל כך להוליד ילד לעולם שלנו?

אני מאשים !
28/11/2014,  מאת: מוניר דאהר

שיכיםאין ספק שעם ישראל רוחש כבוד והערכה לעדה הדרוזית בישראל. בעייתם של הדרוזים , מתמקדת ביחס הלא שוויוני שמקבלים מממשלות ישראל. אני מאשים את ממשלת ישראל בקיפוח העדה הדרוזית!

علينا أن ندخل غرفة الإنعاش فورا
29/11/2014,  מאת: هادي زاهر

هادي زاهرقفزت إلى ذهني أثناء أحداث قرية أبو أسنان المؤسفة أغنية السيدة فيروز التي تقول فيها: "سوا أربينا.. وسوا مشينا.. سوا قضينا ليالينا.. معقول الفراق يمحي اسامينا، وحنا سوا..

<< התחלה < קודם 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 הבא > סוף >>

תוצאות 1 - 35 מ 1410

אנס חדיד

אנס חדידמכללה ערבית חיפה

הודעה לקרקעותמתוך פורום העסקים והעמותות של הכרמל
אופנה מס' 1
אופנה מס' 1
מודעות פרסום

רולה מריחרדיו חיפה