מרכז יוסף נסר אלדין
חינוך חברה מאבק האדמות פוליטיקה ספורט מפגעים מדור נפטרים أدب وفن גולשים כותבים עסקים סרטונים שונות ברכות מודעות פרסום
פורטל הכרמל
ראשי | אודותינו | צור קשר
מבזקים
אולמי שפיק

עורך דין באסם כמאל2

קוקה דליה

יונס ווהבה


מאגד הלון


סקר
האם אתם מפקחים על ילדיכם ?
 

גולשים כותבים
דהב
האמת הסמויה מהעין
17/04/2015,  מאת: מאלכ הזימה

ישראלבעבר וגם בהווה שום דבר לא השתנה, אנשים עדיין מנהלים ויכוח ורבים על רקע דתי ועל הנביא שיאחד בסוף את כל העמים אל הדת שלו. ממליץ לכם לא לדבר בשמם של הנביאים, כי הם לא קשורים לכל מה שקרה, אף אחד מהם לא הביא דת.

أعضاء بدون آراء
16/04/2015,  מאת: سامي منصور
עספיאالرئيس : لدينا عرض لخطة إشفاء ستدرّ على البلدة مبلغ 35 مليون شيكل.
المعارضة : لا اشفاء ولا غيره. جينا نصوّت وبسّ.
الرئيس : حذفنا من مشروع الميزانية ما أردتم من بنود. شو رايكو؟
المعارضة : راينا جايين نصوّت وبسّ.
أحببت شاب ليس من طائفتي ساعدوني !!!
15/04/2015,  מאת: דרוזית גאה
תמונה לדוגמהأنا فتاة درزية أبلغ ال 20 من العمر و كما يعرف فتاة في مثل عمري يكون لديها علاقات غرامية لكنني لم أحب أحدا بصدق بالرغم من العلاقات التي كانت كثيرة " קשר " كما يعرف في بلدتي حيث أنه أصبح أمرا عادي جدا
דהב
הפעם אני עוזבת לא יודעת מה להרגיש !
13/04/2015,  מאת: דרוזית שמרנית

תמונה לדוגמהמרגישה אבודה, אני בחורה מהכרמל אשר אוהבת את הדת, מאמינה והכל טוב ויפה, רציתי ברשותכם לספר לכם מה קרה איתי ומקווה שהתגובות לא יהיו גסות.

מה עושים לגבי היחסים עם הממשל האמריקאי?
13/04/2015,  מאת: מוניר דאהר

נתניהואין צל של ספק שהסכם העקרונות עם האיראנים גרוע, מנותק מהמציאות ויסכן בעתיד הלא רחוק את האזור והעולם בכללותו. ראש הממשלה צדק וצודק במאבקו נגד הסכם כזה, למרות כל הגורמים שניסו להפריע לו במאבקו ובמיוחד התקשורת הישראלית.

"الدنيا آخر وقت"
11/04/2015,  מאת: سامي منصور
הכרמלتُرانا نعيش في عالَمَيْن: عالَم متقدّم وعالَم متخلف كعالمنا, فالعالم المتقدم يختلف في المفاهيم والتفكير والنظرة المستقبلية التنظيمية لبناء مجتمع متطور, عن العالَم المتخلّف الذي يأبى العيش إلا في إطار عقليات جامدة بدائية مقَوْقَعة.
שאלה לגבר הדרוזי למה אתה נפגע ?
08/04/2015,  מאת: אישה

תמונה להמחשהאני לא מבינה מדוע הגבר הדרוזי נפגע כאשר הוא מגלה או שומע שדרוזית יוצאת עם לא דרוזי וחשוב לי להבין, אני בחורה דרוזית מאחד הכפרים רוצה שהגבר הדרוזי יסבול.

צעירה שמרטיבה במיטה
04/04/2015,  מאת: צעירה

צעירהלא פשוט לי לשתף את הציבור בבעיה הקשה שאני חווה לילה לילה כמעט, לקום שהמיטה שלי מלאה בריח לא נעים כתוצאה מהרטבה, אולי אחרים חווים את הבעיה שלי ואיך אני אמורה להתגבר על הבושה ולפנות לטיפול רפואי?

يُمْهِل ولا يُهمِل
05/04/2015,  מאת: سامي منصور

תמונה לדוגמהإلى كل كائن مَن يكون أقول وأنا أدق على صدري و"على عظم رقبتي" وعلى مسؤوليتي التامة: إن كل صفةٍ ذميمة قبيحة, وكل نعتٍ بشع مقزّز يلائم شخصياتكم المريضة.

המרגל הדרוזי
04/04/2015,  מאת: מורן חלבי

מורן חלביבפעם הראשונה בחיי, חשוב לי שתקראו את מילותיי. מדינה שלמה נדהמה לשמוע על לוחם שריון דרוזי שהואשם בריגול לטובת האויב הסורי. משום מה, עבדכם הנאמן לא התרגש, ואפילו לא הניד עפעף למשמע אוזניו.

ما بعد الانتخابات والديمكتاتوريه
02/04/2015,  מאת: مخلص وهبه
דליהالحقيقه الصادمه نعم الصادمه انتخابات من نوع اخر كراهيه واستبعاد فكري عن الراي الصحيح والمصطلحات التي فااقت االمنطق االسليم والتصريحاات التي لم تسبق له مثيل وليست اجتماعيه وعادله انتخابات جمعت ما بين الاعلام المكتوب والتطرف الاعمى والعنصريه العميااء التي فااقت كل التوقعات ..
(مش) هيك البلد بدها
29/03/2015,  מאת: سامي منصور

תמונה לדוגמהونقصد بالبلد هنا السكانَ الشرفاء الاوادم, والمواطنين الصالحين الذين يؤدون واجباتهم في سبيل تقدم بلدتهم, ويحافظون على القوانين الأخلاقية والاجتماعية, ويعني لهم الكثير مصير بلدتهم ولا يلتفتون إلى مصالحهم الشخصية وغاياتهم الفردية

נאסר הלון
قلمي هو فكري
24/03/2015,  מאת: سامي منصور
עוספיהللمرة الألف أقف مشدوها عند قراءتي تعقيبات سخيفة لا تمتّ إلى الموضوع المطروح. يجب أن يفهم كل من لا يفهم المقروء, والذي أعشَت العنصرية الجوفاء والكراهية العمياء بصرَه وبصيرَته, أن قلمي متين صامد راسخ لا يميل حسب الرياح, وهو فكري الذي لا سلطانَ لأحد عليه, وهو ضميري النقي ونيّتي الصافية.
عزارة وعليها شهود
20/03/2015,  מאת: سامي منصور
עוספיהهل ارتاح بالكم الآن يا أباضيات ؟ هل تنفستم الصعداء؟ هل نلتم مبتغاكم يا أبطال؟ ماذا فعلتم أيها" المسؤولون" الذين علّق عليكم الشعب آمالا عريضة فعلِق تحت كراهيتكم؟ ماذا فعلتم يا منتخَب عسفيا يا ممثلي الشعب؟ هل بعتم ضمائركم أم فقدتموها بالحقد الأعمى؟ هل قدّرتم ما فعلتم برفعة إصبع غير مسؤولة؟
أما آن الأوان أن يجرد الوطنيّون الدروز حسابا مع النفس ؟!
19/03/2015,  מאת: سعيد نفاع
נפאעقرابة ال-%50 من العرب الدروز أو على الأقل غالبية هؤلاء  "قرفوا" من الأحزاب الصهيونيّة ومرشحيها، ولم ينتقلوا إلى الأحزاب العربيّة ولو من باب الاحتجاج، والتراجع الإضطرادي في الصوت الوطنيّ الدرزي منذ ال-2006، بحاجة إلى جرد حساب عسير لدى القوى الوطنيّة العربيّة الدرزيّة.
נסיב חלבי ובניו
<< התחלה < קודם 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 הבא > סוף >>

תוצאות 1 - 35 מ 1435

נסיב חלבי ובניו

אדיב חשמל

נשירת שיער

מנהל חלבימשתלת מנסורמתוך פורום העסקים והעמותות של הכרמל
פורטל הכרמל
פורטל הכרמל
מודעות פרסום

רדיו חיפה

רולה מריח