קניון אמין כיוף ראשי
חינוך חברה מאבק האדמות פוליטיקה ספורט מפגעים מדור נפטרים أدب وفن גולשים כותבים עסקים סרטונים שונות ברכות מודעות פרסום
פורטל הכרמל
ראשי | אודותינו | צור קשר
מבזקים
מותקאל חלבי

סאמר והבה

לביב נסראלדין

אוסאמה חלבי

רדואן נטור


נדים קבלאן

רדיו חיפה


סקר
האם אתם בעד חלוקת עבודות בית בין בני זוג ?
 

גולשים כותבים
מרכז סעיד
בגדה בי לקחה את תכולת הבית והילדים וברחה
17/11/2015,  מאת: צעיר מאוד

תמונה לדוגמהמה שאני הולך לספר לכם זה בלתי נתפס, הכל קרה פתאום, לא הרגשתי כלום עד שהתחלתי להבין שאני עובד בשביל כלום, אישתי בזמן שאני בחוץ נמצאת עם גבר אחר.

القومجيون الدروز
13/11/2015,  מאת: أمير خنيفس

يوم دراسي عن الدروزفشل اليوم الدراسي عن الدروز في جامعة حيفا الذي تبنته مجموعة من القومجيين الدروز في مقدمتهم د.رباح حلبي كان من الأخبار السارة المعدودة التي سمعتها في ظل موجة العنف والأحداث الدامية التي تشهدها البلاد في الفترة الأخيرة.

سياسة وسياسيون
02/11/2015,  מאת: سامي منصور

תמונה לדוגמהمنذ فجر التاريخ والتعامل مع السياسة قائم في شتى أرجاء المعمورة , لكنها كانت على مدى التاريخ ، مقصورة على قلّة من الناس ، وتعامل معها وجهاء القوم وأغنياؤهم ، ولكن في عصرنا هذا أضحَت السياسة مركِّبا من مركبات الحياة ، ودخلَت في كل المجالات ، وصار كل غادٍ ورائح يعمل بها ،

תיק על הגב כשכפ"ץ מאולתר
03/11/2015,  מאת: פורטל הכרמל

חיים נתיבעו"ד חיים נתיב, בכיר בשב"כ לשעבר, שמעלה סטטוסים מעניינים וענייניים ולא מעט תמונות נפלאות שהוא מצלם במקצועיות רבה, הבוקר הוא העלה רעיון פשוט שמציל חיים, לאור ריבוי פיגועי הדקירה.

כול מי שיזם יום לשהידים הדרוזים אינו הגון
01/11/2015,  מאת: פורטל הכרמל

עאדל בדרעאדל בדר, תושב חורפיש שמתגורר בת"א, סופר במקצועו שיש לו לא מעט ביקורת על פרויקט בשביל הבנים, "במקום שביל הבנים הכריזו וטפחו שביל הרופאים ,המדענים ואנשי החינוך הדרוזים, טפחו את המלומדים, במקום שיטות זולות של לעבוד על הרגשות".

וגדי עסאקלה זה קורה אצלנו בשכונה
28/10/2015,  מאת: פורטל הכרמל

וגדי עסאקלההסטטוסים שלו וסגנון הכתיבה המיוחד מביאים את חבריו הגולשים בדיוק לנקודה אליה כיוון, הוא מצליח להעביר את המסר שלו כל כך מדויק בנושאים חברתיים שנוגעים לכולנו, וגדי עסאקלה ממע'אר ומה שקורה בשכונה.

מרכז סעיד
"אני דרוזית נאמנה ולא בוגדת במולדת"
27/10/2015,  מאת: עביר

תמונה לדוגמהאני מעלה את סיפורי הקשה והמדאיג מאוד, בחורות דרוזיות במקום העבודה שלהן, ולמשל אני במקום עבודתי בכפר, אותה עובדת שבאה להתפרנס כאן, מלכלכת ומכנה את הבחורות הדרוזיות "נשים של בוגדים".

הכל מצוברח אצלי
22/10/2015,  מאת: בחור

תמונה לדוגמהאני יכול להעיד על עצמי כדאם שמח מלא חיים ותמיד מחייך, לאחרונה הפכתי לאדם אחר לא מקשיב לא מרוכז ומלא בכעס על החיים ועל עצמי, האם אני בסדר?

لماذا انا كانسان ولدت في الارض؟
21/10/2015,  מאת: مالك هزيمه
תמונה לדוגמהما ولدت لكون صغيرة .... الا لاصير كبيرة
ما ولدت لادمر .... الا لاعمر
ما ولدت لاكون ظالم ... الا لاكون عادل
نقد + حقد = تمويه
10/10/2015,  מאת: سامي منصور
תמונה לדוגמהيقول العالِم النفسي" نايف ذوابة " في تشريحه نفسيّةَ الحاقد الناقد إلى" تضخّم الأنا " : " تضخم الأنا في الإنسان يجعله قيّما على الآخرين ولا يرى فيهم إلا عيوبا ونواقص
כן צריך להגיד שהיא בגדה בי
04/10/2015,  מאת: מאוהב

תמונה לדוגמהזוג מבוגר מעל 30 בקשר רציני לפני חתונה, אני גבר טוב לב עם חשיבה לבנות והיא לא רואה כלום חוץ מלצאת עם עוד גבר, אולי אני אשם שגם אני הייתי איתה לפני, הייתכן או לא?.

انا شو ذنبي في هالدنيا فهموني
19/09/2015,  מאת: غلطه بهالدنيا
להמחשהسلام يا ريت تتفهموني وتتفهمو قصتي, يلي انا مليش دخل فيها بهالدنيا ويا ريت بلا جرح تجربو تساعدوني لاني وصلت لطريق مسكره, بعد الطلاق امي حبلت في من ابوي وضلوا مع بعض من غير مالناس تعرف !! يعني انا شو اسمي
נסיב חלבי
אישה יפה נמצאת בתוך כל הנשים
05/09/2015,  מאת: דליה

אישה ואישהטעות שלך שבכית בלילות וישנת על הספה ומרוב הקור חלית, כי לא הערכת את עצמך, נתת לו בך לזלזל ולנטוש כך, למרות שהוא זה שטעה ובגד, למרות שכל העולם נטש אותך וידע איזה כאב עובר עלייך, הוא שם יושן ונוחר.

אסרו נהיגה לנשים מחוסר צניעות
23/08/2015,  מאת: טאלי

תמונה לדוגמהאסרו נהיגה לנשים משום חוסר צניעות, וכל כבודה בת מלך פנימה וכן פסקו הג"ר מנשה קליין האדמו"ר מאונגוואר זצ"ל שו"ת משנה הלכות יב ש והגר"ש וואזנר זצ"ל שו"ת שבט הלוי ד א והגר"מ גרוס שליט"א.

الرّجُل الصرصار
22/08/2015,  מאת: سامي منصور

תמונה לדוגמהنحن نعيش في زمن حالك, يقع المرء به في حيرة أن يرد على افتراءات البعض أو أن يسكت عنها. ولكن يظهر أن تجاهل التبجحات يزيد من تمادي البعض في الغيّ والتطاول خاصة على من يفوقها علما وأدبا وأخلاقا وثقافة ومكانة وكرما وإيمانا.

מרכז סעיד
<< התחלה < קודם 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 הבא > סוף >>

תוצאות 1 - 35 מ 1484

מרכז סעיד

ESM

קוקה

אימאן שאמי והב

מנסור סנטר

מתוך פורום העסקים והעמותות של הכרמל
מרפאת שיניים ד
מרפאת שיניים ד"ר מג'די
מודעות פרסום

רולה מריח