כנין אמין כיוף ראשי
חינוך חברה מאבק האדמות פוליטיקה ספורט מפגעים מדור נפטרים أدب وفن גולשים כותבים עסקים סרטונים שונות ברכות מודעות פרסום
פורטל הכרמל
ראשי | אודותינו | צור קשר
מבזקים
קמיליה תכשיטים

סאמר והבהרדואן נטור


רדיו חיפה

קוקה

אליאנס

נדים קבלאן


סקר
האם יש שחיתות בכפר הדרוזי ?
 
האם רשויות החוק מטפלות במושחתים הדרוזים?
 

גולשים כותבים
נסיב חלבי
כן צריך להגיד שהיא בגדה בי
04/10/2015,  מאת: מאוהב

תמונה לדוגמהזוג מבוגר מעל 30 בקשר רציני לפני חתונה, אני גבר טוב לב עם חשיבה לבנות והיא לא רואה כלום חוץ מלצאת עם עוד גבר, אולי אני אשם שגם אני הייתי איתה לפני, הייתכן או לא?.

انا شو ذنبي في هالدنيا فهموني
19/09/2015,  מאת: غلطه بهالدنيا
להמחשהسلام يا ريت تتفهموني وتتفهمو قصتي, يلي انا مليش دخل فيها بهالدنيا ويا ريت بلا جرح تجربو تساعدوني لاني وصلت لطريق مسكره, بعد الطلاق امي حبلت في من ابوي وضلوا مع بعض من غير مالناس تعرف !! يعني انا شو اسمي
אישה יפה נמצאת בתוך כל הנשים
05/09/2015,  מאת: דליה

אישה ואישהטעות שלך שבכית בלילות וישנת על הספה ומרוב הקור חלית, כי לא הערכת את עצמך, נתת לו בך לזלזל ולנטוש כך, למרות שהוא זה שטעה ובגד, למרות שכל העולם נטש אותך וידע איזה כאב עובר עלייך, הוא שם יושן ונוחר.

קניון אמין כיוף אמצעי
אסרו נהיגה לנשים מחוסר צניעות
23/08/2015,  מאת: טאלי

תמונה לדוגמהאסרו נהיגה לנשים משום חוסר צניעות, וכל כבודה בת מלך פנימה וכן פסקו הג"ר מנשה קליין האדמו"ר מאונגוואר זצ"ל שו"ת משנה הלכות יב ש והגר"ש וואזנר זצ"ל שו"ת שבט הלוי ד א והגר"מ גרוס שליט"א.

الرّجُل الصرصار
22/08/2015,  מאת: سامي منصور

תמונה לדוגמהنحن نعيش في زمن حالك, يقع المرء به في حيرة أن يرد على افتراءات البعض أو أن يسكت عنها. ولكن يظهر أن تجاهل التبجحات يزيد من تمادي البعض في الغيّ والتطاول خاصة على من يفوقها علما وأدبا وأخلاقا وثقافة ومكانة وكرما وإيمانا.

הזמנים הקשים שבחיים
21/08/2015,  מאת: ורד

תמונה לדוגמההזמנים הקשים שבחיים מחזקים אותנו..
לפעמים אנחנו עומדים בפני
קשיים בלתי צפויים

למרות האישה אני בודד ומבודד
19/08/2015,  מאת: גבר בודד

תמונה לדוגמהלאזור אומץ ולשחרר לחץ ממני, מזה כמה שנים אני נשוי מגדלים ילד וחיים טוב, בשנה האחרונה אני מבודד כאילו אני לא קיים בבית, שתבינו מצבנו טוב, שנינו עובדים, אין לנו חברים ולא מבקרים את בני המשפחה.

אהבה אסורה 2
12/08/2015,  מאת: אנונימית

אישהשלום, עד עכשיו חשבתי שאני נמנית עם המיעוט של בחורות שיוצאות עם דרוזים, למזלי, אני שמחה לגלות שיש עוד כמוני, שחוות את אותן רגשות ובעיות שאני חווה.

היכונו לביאת המשיח - The End is Near قربت
05/08/2015,  מאת: סמאח

מועצת דליההתושב ישלם מתוך האין שבכיסו, רפיק מכר את דליה מהישיבה הראשונה, הוא שיקר את האנשים ואת חברי המעוצה והוא מכר את משק המים מהישיבה הראשונה.

מכתב של כורדית לבת שלה
03/08/2015,  מאת: תושב

תמונה לדוגמהבתי שלום, אני כותבת לך מספר מילים כדי שתדעי שאני כותבת. אז, אם תקבלי את המכתב הזה, זה יהיה סימן שהוא הגיע אלייך. אם לא תקבלי אותו, תודיעי לי על מנת שאוכל לשלוח לך אותו שוב. אני כותבת לך לאט כי אני יודעת שאת לא קוראת מהר.

״לא לדאוגוסט״ שפירסם רפיק חלבי לא שייך
31/07/2015,  מאת: דלואני

רפיקראש המועצה רפיק חלבי בדף הפייסבוק שלו פרסם מודעה שהיא כביכול שייכת למשרד התרבות והספורט ושנותנת את הרושם כאילו הפסטיבלים היקרים שייערכו בדלית אל כרמל הם מיזם של משרד התרבות והספורט ולא מיזם של המועצה וזאת על מנת לחסום ביקורת ציבורית.

מאוהבת חזק בשכן ובבעלי
22/07/2015,  מאת: לא חולמת

בחורההבגידה מתחילה כאן מעבר לדלת שלנו השכן שאיתו אני חולקת את גופי עם בעלי שניהם מאהבים שלי ואת זה אני מאוד אוהבת למרות שזה אסור ולמרות שטוב לי והכל הולך חלק ללא בעיות, אבל בתוך תוכי אני מרגישה לא טוב.

מרכז סעיד
מפריע לי שהלכה עם מוסלמי
20/07/2015,  מאת: הנבגד

אישהאמרו  לי סיפרו לי ומה לא עשו שאני אדע, אבל הייתי בשלי האמנתי שהיא מלאך טהור עם מצפון וערכים מקומיים, כך חשבתי, היום ודאי אני יודע שהיא הלכה עם מוסלמי ובשביל מה? רק בשבל המין.

הורים אתם צריכים לפתוח עיניים
13/07/2015,  מאת: בהא

תמונה להמחשההורים עליכם לדרוש מהמועצה שאנחנו רוצים עתיד טוב לילדינו שאנחנו רוצים שנחיה בידיעה שלא מזלזלים בנו ובילדים שלנו, הנוער בסיכון עלול להתדרדר להרבה מקומות שאף הורה לא רוצה, סמים, אלכוהול ועישון, נהיגה בלי רישיון ובמהירות מופרזת.

הסיפור שמאחורי קבורתו של טייס סורי בדרגת אלוף
01/07/2015,  מאת: NZIV

תמונה לדוגמהדיווח קטן ויבש אודות טייס סורי בדרגת אלוף שנקבר אתמול עוררה את סקרנותי והתחלתי "לחפור" ברחבי הסייבר בניסיון להגיע לספור המלא שמאחורי אירוע זה.

נסיב חלבי
<< התחלה < קודם 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 הבא > סוף >>

תוצאות 1 - 35 מ 1474משתלת מנסורמנסור סנטר

אימאן שאמי והבמתוך פורום העסקים והעמותות של הכרמל
בית מרקחת עלא אלדין
בית מרקחת עלא אלדין
מודעות פרסום

רולה מריח

שביל הבנים