מרכז יוסף נסר אלדין
חינוך חברה מאבק האדמות פוליטיקה ספורט מפגעים מדור נפטרים أدب وفن גולשים כותבים עסקים סרטונים שונות ברכות מודעות פרסום
פורטל הכרמל
ראשי | אודותינו | צור קשר
מבזקים
אולמי שפיק

קוקה דליהעורך דין באסם כמאל2


מאגד הלון


סקר
האם יש לכם כוונה להבחר לתפקיד ציבורי ?
 

גולשים כותבים
דהב
شراكة أم شِراك ؟
27/05/2015,  מאת: سامي منصور
דרוזיםآه يا دروز, لقد أصبحتم كحسك سمك في الحلق وشوكة في .... ! لا نستطيع تسميتكم بالسرطان, فنحن لا ننسى مساعدتكم لنا وخدمتكم وتضحياتكم. فلنَدْعُكُم "نزلة صدرية مزمنة" مزعجة ولكن يمكن العيش معها, باستعمال الدواء اللازم.
זה משגע אותי
18/05/2015,  מאת: נשוי

מבולבלאני בחור בגיל 37 נשוי חמש שנים עם ילד מדהים בגיל 2שנתיים, אני קשור לילד מאוד וזו הסיבה שאני נמצא עם אישתי בעצם היא מפגינה חוסר אחריות לכל מה שקשור לבית ולמשפחה היא חושבת שהיא צודקת בהכל.

حرام ولله..حرام
16/05/2015,  מאת: هادي زاهر

עוספיהأعراسنا  التراجوكوميدية, هلَّ علينا موسم الأعراس جعل الله أيامكم كلها أفراح ولكن هل هذه الأفراح تبقى بعد أن تذهب السكرة وتأتي الفكرة؟ أعتقد بان العرس عندنا ترافقه شوائب كثيرة  وحسنٌ لو استعرضنا الحدث واستخلصنا العبر اللازمة

לביב תאג מחאל
למי להאמין לאישתי או למה שמספרים לי
14/05/2015,  מאת: גבר מפוחד

תמונה לדוגמהאנחנו משפחה ממוצעת נחמדה עם שני ילדים קטנים, אישתי החליטה לצאת לעבוד באחד מהמפעלים באזור שלנו בעבודה טובה, אני עובד במשרה טובה כפועל, אישתי החלה להתנהג מוזר, אחד המכרים שלי זרק לי משפט שמשגע אותי.

לפרק לאלתר את גדוד הדרוזים
13/05/2015,  מאת: מוניר דאהר

חיילי גדוד חרבהרבה עשו ולא עלה בידם לשכנע את הרמטכ"ל ושר הביטחון לפרק את הגדוד הדרוזי, הסיבות קשורות בפוליטיקה פנימית בתוך העדה והרצון של מפקדי צה"ל לטפל בסוגיה רגישה זו בכפפות של משי, ומבלי ליצור מהומה מיותרת וויכוח שיתעורר בקרב בני העדה.

وقفات على مفارقنا مع المقاطعة والحِرمان وما شابه !
10/05/2015,  מאת: سعيد نفاع
سعيد نفاعالوقفة الأولى... مع فان جوخ, الوقفة الثانية... مع "اليهود الفَلاشة", الوقفة الثالثة... مع حق التعبير عن الرأي, الوقفة الرابعة... "تْعِبت وبدّي أقعد وبس أقوم بَحكي!" 
סאאד חלבי
صحافة هرة
09/05/2015,  מאת: سامي منصور

הכרמלكلا أيها السادة,فهذا ليس خطأ مطبعيا,وإنما صحيحا متعمَّدا إذ لم نقصد"صحافة حرة" فاقرءوا لتعرفوا القصد,وسياوفقني الكثيرون الرأيَ لانّ الأكثرية تحب الحق وتبحث عنه,بل إن هناك من يراه  ويزوغ عن طريقه لأنه مؤلم لمن لا يؤمن به كما يزوغ الهرّ من خطر داهمه

דתי שמצא את אהבתו עם בחורה חילונית
07/05/2015,  מאת: צעיר דתי

צעירהלהתחבר אל הנשמה דרך הלב ואותך מצאתי התחברת אלי בשקט אבל אני מרגיש מאושר, אלוהים נתן לי את החיים שזו את אהבתי זו לא עוד מילה אבל לי יש הרבה שאלות מה לעשות להמשיך להיות דתי או להפסיק?

מכתב פתוח אל ח''כ איוב קרא
05/05/2015,  מאת: אמין זאהר

איוב קראמנהיג חזק, זה שמזהה את ההזדמנות מקבל החלטות קשות ומנצל אותה, היום, ועכשיו  ברגע זה ,ממשלת ישראל העתידית נמצאת בסיטואציה דומה, והקמתה תלוי בקולו של ח''כ איוב קרא. מעמדו של ח''כ איוב קרא חזק מאוד וקולו שקול לקולם של 60 חכ''ים.

דהב
הכל ארעי בעולם!
01/05/2015,  מאת: מוניר דאהר

תמונה לדוגמהמאז רעש האדמה שפקד את נפאל, אני מהרהר במתרחש בעולם ומבין כמה מדוייקות זוג המלים ״הכל ארעי״ ביקום!

סיפור קצר... ומאוד עכשווי ..
02/05/2015,  מאת: אזרח

תמונה להמחשהאסור לעשות הכללות, אך בכל זאת נעלה חיוך עם תחילת השבוע.

طبق نحس
29/04/2015,  מאת: سامي منصور
דרוזיםطبق نحاس ؟! نحن ؟! وكيف يمكن هذا وفي الكوكب الذي حططنا منه على  الأرض ، لم يُكتشَف أي نوع من المعادن ! نحن طبق من التنك الصدئ ، إذا نقرتَ عليه سمعتَ صوتا خشنا يجرح الآذان ، بل عدة أصوات تصمها ،  توجعها وتدميها 
פלטיניום - הדפסת תמונה אכילה
שיר ליום העצמאות
22/04/2015,  מאת: מוניר דאהר

ישראלביום העצמאות
סמלים ונגודים
יגון ושמחה
נזכור ונדליק נר

לזכר החללים

אגרת אישית אל החללים הדרוזים
21/04/2015,  מאת: אמין זאהר

בית קברותאל אחי חללי בני העדה הדרוזית הטמונים למנוחת עולמים בבתי העלמין הצבאיים הדרוזיים בישראל, חשבתי לתומי שיום אחד בחלוף 67 שנים מקום המדינה יקום המנהיג הדרוזי האמיץ ויפנה ישירות אליכם כדי לספר לכם על המציאות בה אנחנו בני העדה הדרוזית חיים ומרגישים.

שיר זיכרון לחללי מערכות ישראל
21/04/2015,  מאת: מוניר דאהר

בית הקברות הצבאי עוספיהמוניר דאהר, סא"ל במיל' לשעבר עובד משרד החוץ, כותב שיר זכרון לחללים, לזכרם של חללי מערכות ישראל, שבמותם צוו לנו את החיים. יהיו חללי מערכות ישראל עטורי הנצחון חתומים בלב ישראל לדור דור. יהי זכרם ברוך!

<< התחלה < קודם 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 הבא > סוף >>

תוצאות 1 - 35 מ 1450

מרכז סעידמנהל חלבי

אדיב חשמל

משתלת מנסור

נשירת שיערמתוך פורום העסקים והעמותות של הכרמל
אטליז נאסר הלון,
אטליז נאסר הלון,
מודעות פרסוםרדיו חיפה

רולה מריח