מסעדת הכבש
חינוך חברה מאבק האדמות פוליטיקה ספורט מפגעים מדור נפטרים أدب وفن גולשים כותבים עסקים סרטונים שונות פייסבוק מודעות פרסום
פורטל הכרמל
ראשי | אודותינו | צור קשר

מבזקי חדשות

טיסות לחו"ל

מותקאל סלוני2

סאמר והבה

אמין כיוף חדש


דר מאלק הלון


סקר
איך הייתם מגדירים את מצבכם הכלכלי?
 


ספורט
עבד לטיף2
הילדים משחקים וההורים מעודדים
25/06/2016,  מאת: חסין חלבי

קבוצת ההוריםתופעה חדשה להתחברות המשפחות שהקימו יחד קבוצת כדורגל שמנהל סלמאן שחידים ומאמן חסן עזאם, פגשנו אותם במגרש ע"ש אנואר ז"ל בדליה, האימהות מעודדות טובות יותר, הילדים נהנים להציג להורים, גם אמנון רז היה פה.

הרבה כותרות במסיבת ילדי מכבי דליה
15/06/2016,  מאת: פורטל הכרמל

ילדי מכבי דליהההורים הפכו למאמנים ולמובילים של הילדים במגרש הכדורגל, פריד טריף, ספא עבוד, סלים קרא, בשיתוף ההורים, מביאים את כולם לחבק אותם, הכותרות שסיפקו רושדי ספא סלים מוניה פואד ומאהר נותנים את התמונה לעונת הכדורגל בשנה הבאה.

ענאן כעביה עוזב את מכבי עוספיה
12/06/2016,  מאת: פורטל הכרמל

ענאן כעביה ועלא אבו פארסהאיש השני במכבי עוספיה בכדורגל ענאן כעביה הודיע על פרישתו ממועדון מכבי עוספיה, כי לטענתו המטרה לא הושגה ובגלל האגו של כולם הספורט לא ממריא בעוספיה, ענאן דואג לילדים שכרגע לא מוצאים מסגרת טובה בכפר.

מנסור סנטר 2
ענן פרו מונה למנהל מקצועי ברובי שפירא במקום אמנון רז
07/06/2016,  מאת: פורטל הכרמל

ענן פרוהמאמן והשחקן שפרש לא מזמן מהמגרש עו"ד ענן פרו מונה למנהל המקצועי של מחלקות הילדים במועדון רובי שפירא במקום אמנון רז, במחלקה ישנם 6 קבוצות ובקרוב יקום בית ספר שיגבש תחתיו עוד 6 קבוצות.

החגיגה של הפועל פותחת התחלה חדשה
06/06/2016,  מאת: פורטל הכרמל

שחקני הפועלמועדון הפועל דליה חגג עם כל המחלקות שלו, כבר מתחילים לדבר על היום שאחרי ואיך להמשיך לשלב שחקנים מקומיים בקבוצה הבוגרת, רדואן "עשינו את הצעד הנכון שהחתמנו את מאהר חסון ונשקיע יותר בנוער ובילדים".

ראזי מנסור בין הבגרות למגרש בליגת העל
05/06/2016,  מאת: פורטל הכרמל

ראזי מנסורראזי בגילו הצעיר הצליח לפרוץ דרך גדולה למען הקריירה הספורטיבית שלו מבלי להזניח את הלימודים בתיכון, ראזי בנו של עו"ד כמיל שמלווה אותו מקרוב ובעיקר נותן לו להחליט לבד, ראזי כרגע מתמודד עם הבגרות והבחירה לאן להצטרף, סרטון

מייקו רואד
זה לא כנס פוליטי זה הפועל עוספיה
04/06/2016,  מאת: פורטל הכרמל

הפועל עוספיהיום כיף למחלקות הילדים והנוער של מועדון הפועל עוספיה בכדורגל מלא בהפתעות, לקח חלק השחקן קני סיף, הפרידה ממורדוכ סאבא, דבריו של  עו"ד כמיל מנסור, רמי ארכאב ופארס טוויל, מה לא רצה לספר לנו ואאל כיוף?, סרטון

האם שחייני הכרמל יעשו היסטוריה?
04/06/2016,  מאת: פורטל הכרמל

אניל חלביבכדורגל יש ליגה לאומית, בשחייה יש אליפות ישראל, חלומו של כל שחיין מקצועי להעפיל לאליפות זו, אולם כדי להגשים החלום קודם כל צריך לעמוד בזמן הקריטריון הנקבע על ידי איגוד השחייה הישראלי לכל משחה, זמן "המינימום".

הקבוצה המובילה באירועי הגזענות
05/06/2016,  מאת: פורטל הכרמל

כדורגלדו"ח סיכום עונת ליגת העל של משקיפי "בועטים את הגזענות והאלימות מהמגרשים" חושף: בשליש ממשחקי העונה בליגת העל נרשמו מקרים של קריאות גזעניות,  80% מהם כנגד ערבים, הפועל ב"ש עם אפס מקרי גזענות ביציעיה.

מייקו רואד
7 ילדים ממכבי דליה ניגשו למבחנים בנבחרת ישראל
03/06/2016,  מאת: פורטל הכרמל

שבעת הילדיםלחשוב רחוק ולבנות את הדברים בצורה בה ילדים יכולים להיות גם במגרש המרכזי בישראל, מה שלא היה עד היום, פריד טריף מוביל את מחלקת הילדים והנוער של מועדון מכבי דליה, רואה בדברים התקדמות חיובית למען העתיד של מועדון הכדורגל במכבי.

מרתון והפנינג אופני שטח לזכרה של איילה יפרח ז"ל
04/06/2016,  מאת: פורטל הכרמל

מרוץ איילהמרתון והפנינג אופני שטח לכל המשפחה לזכרה של איילה יפרח שנספתה באסון הכרמל יתקיים בפעם השלישית בערב שבועות, שבת 11.6.16 ברמות מנשה.

לתת כבוד לילדים ולנוער של מכבי עוספיה
01/06/2016,  מאת: פורטל הכרמל

מכבי עוספיהמועדון מכבי עוספיה למרות שלא הצליח לעלות לליגה ב' ונשאר לשנה שלישית בליגה ג', לא מפקיר את מחלקות הילדים והנוער של המועדון ובעיקר הרבה כבוד להורים המלווים את בניהם

מעוף 2
כדורגל מחבר את כולם
25/05/2016,  מאת: פורטל הכרמל

מהגמרבמחצית משחק גמר גביע המדינה בין מכבי חיפה למכבי תל אביב, נערך טקס חגיגי בו הוכרזו קבוצות הכדורגל שזכו למענקים כספיים בזכות פועלן לטובת קידום סובלנות ודו קיום.

אולימפיאדת הילדים ה-9
27/05/2016,  מאת: פורטל הכרמל

משרד הספורט קיים במסגרת "שבוע ספורט ישראל" את אולימפיאדת הילדים ה-9, אירוע השיא לספורטאיות וספורטאים צעירים בישראל.

מכבי חיפה זוכת גביע המדינה 2016
24/05/2016,  מאת: פורטל הכרמל

אוהדי מכבי ת"אבמשחק שהתקיים באצטדיון טדי בירושלים, מכבי חיפה ניצחה 0:1 את מכבי תל-אביב וזכתה בגביע המדינה בכדורגל, את השער לחיפה כבש לודוביק אוברניאק .תמונות

מעוף 2
<< התחלה < קודם 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 הבא > סוף >>

תוצאות 1 - 35 מ 2485

הכבש2

נדים קבלאן

מנסור סנטר

קלאסיקה2

מרכז סעיד2מתוך פורום העסקים והעמותות של הכרמל
בית מרקחת עלא אלדין
בית מרקחת עלא אלדין
מודעות פרסום