מסעדת הכבש
חינוך חברה מאבק האדמות פוליטיקה ספורט מפגעים מדור נפטרים أدب وفن גולשים כותבים עסקים סרטונים שונות פייסבוק מודעות פרסום
פורטל הכרמל
ראשי | אודותינו | צור קשר

מבזקי חדשות

טיסות לחו"ל

אמין כיוף חדש

מותקאל סלוני2

סאמר והבה


דר מאגד הלון


סקר
מה הייתם מעדיפים שיקרה במועצת עוספיה?
 


ספורט
מנסור סנטר 2
איהאב חלבי שוב בקווים של מכבי דליה יוקנעם
25/07/2016,  מאת: פורטל הכרמל

מכבי דליהלפתוח את האימונים לעונת הכדורגל לשנת 2016 - 2017 עם סגל שחקנים מנוסה וזוג מאמנים מנוסים, זה קורה במכבי דליה יוקנעם, איהאב ואלי יובילו את מכבי לעונה הנוכחית, כאשר המטרה להישאר במקום בטוח.

ZEN מקום חזק לחופש הגדול
07/07/2016,  מאת: פורטל הכרמל

מועדון זיןמועדון ZEN בכרמל בהדרכתו של המאמן המוכשר והמוסמך נדים קבלאן גם בחופש הגדול ממשיך לתת לילדים/ות ולנערים/ות את הביטחון האישי שרוכשים במועדון בדליה ועוספיה.

מניעת תשלום כפל ביטוחים מתלמידים הנרשמים לחוגי ספורט
07/07/2016,  מאת: פורטל הכרמל

תמונה לדוגמהלפי חוק הספורט לבטח את הספורטאים הנוטלים חלק בתחרויות ספורט המאורגנות על ידם' מוצע שחובה זו לא תחול על רכיבים ביטוחיים המשולמים כבר לפי חוק לימוד חובה עבור תלמידים, זאת למנוע תשלום כפול של ההורים עבור ביטוח זהה

ח'דר נסראלדין 2
שוערי הכדורגל מכפרי הכרמל יצאו למחנה אימונים בסלובקיה
29/06/2016,  מאת: פורטל הכרמל

שוערי כדורגל מהכרמלנבחרת של שחקני כדורגל בעמדת השוער נרתמו לפרויקט מחנה קיץ לאימוני שוערים שארגן המאמן רמי נסר אלדין בסלובקיה, הקבוצה הגדולה יוצאת למחנה אימונים להתחבר ולהכיר מסגרות נוספות ובעיקר להתחבר טוב יותר.

הילדים משחקים וההורים מעודדים
25/06/2016,  מאת: חסין חלבי

קבוצת ההוריםתופעה חדשה להתחברות המשפחות שהקימו יחד קבוצת כדורגל שמנהל סלמאן שחידים ומאמן חסן עזאם, פגשנו אותם במגרש ע"ש אנואר ז"ל בדליה, האימהות מעודדות טובות יותר, הילדים נהנים להציג להורים, גם אמנון רז היה פה.

הרבה כותרות במסיבת ילדי מכבי דליה
15/06/2016,  מאת: פורטל הכרמל

ילדי מכבי דליהההורים הפכו למאמנים ולמובילים של הילדים במגרש הכדורגל, פריד טריף, ספא עבוד, סלים קרא, בשיתוף ההורים, מביאים את כולם לחבק אותם, הכותרות שסיפקו רושדי ספא סלים מוניה פואד ומאהר נותנים את התמונה לעונת הכדורגל בשנה הבאה.

מנסור סנטר 2
ענאן כעביה עוזב את מכבי עוספיה
12/06/2016,  מאת: פורטל הכרמל

ענאן כעביה ועלא אבו פארסהאיש השני במכבי עוספיה בכדורגל ענאן כעביה הודיע על פרישתו ממועדון מכבי עוספיה, כי לטענתו המטרה לא הושגה ובגלל האגו של כולם הספורט לא ממריא בעוספיה, ענאן דואג לילדים שכרגע לא מוצאים מסגרת טובה בכפר.

ענן פרו מונה למנהל מקצועי ברובי שפירא במקום אמנון רז
07/06/2016,  מאת: פורטל הכרמל

ענן פרוהמאמן והשחקן שפרש לא מזמן מהמגרש עו"ד ענן פרו מונה למנהל המקצועי של מחלקות הילדים במועדון רובי שפירא במקום אמנון רז, במחלקה ישנם 6 קבוצות ובקרוב יקום בית ספר שיגבש תחתיו עוד 6 קבוצות.

החגיגה של הפועל פותחת התחלה חדשה
06/06/2016,  מאת: פורטל הכרמל

שחקני הפועלמועדון הפועל דליה חגג עם כל המחלקות שלו, כבר מתחילים לדבר על היום שאחרי ואיך להמשיך לשלב שחקנים מקומיים בקבוצה הבוגרת, רדואן "עשינו את הצעד הנכון שהחתמנו את מאהר חסון ונשקיע יותר בנוער ובילדים".

מרכז סעיד
ראזי מנסור בין הבגרות למגרש בליגת העל
05/06/2016,  מאת: פורטל הכרמל

ראזי מנסורראזי בגילו הצעיר הצליח לפרוץ דרך גדולה למען הקריירה הספורטיבית שלו מבלי להזניח את הלימודים בתיכון, ראזי בנו של עו"ד כמיל שמלווה אותו מקרוב ובעיקר נותן לו להחליט לבד, ראזי כרגע מתמודד עם הבגרות והבחירה לאן להצטרף, סרטון

זה לא כנס פוליטי זה הפועל עוספיה
04/06/2016,  מאת: פורטל הכרמל

הפועל עוספיהיום כיף למחלקות הילדים והנוער של מועדון הפועל עוספיה בכדורגל מלא בהפתעות, לקח חלק השחקן קני סיף, הפרידה ממורדוכ סאבא, דבריו של  עו"ד כמיל מנסור, רמי ארכאב ופארס טוויל, מה לא רצה לספר לנו ואאל כיוף?, סרטון

האם שחייני הכרמל יעשו היסטוריה?
04/06/2016,  מאת: פורטל הכרמל

אניל חלביבכדורגל יש ליגה לאומית, בשחייה יש אליפות ישראל, חלומו של כל שחיין מקצועי להעפיל לאליפות זו, אולם כדי להגשים החלום קודם כל צריך לעמוד בזמן הקריטריון הנקבע על ידי איגוד השחייה הישראלי לכל משחה, זמן "המינימום".

קלאסיקה
הקבוצה המובילה באירועי הגזענות
05/06/2016,  מאת: פורטל הכרמל

כדורגלדו"ח סיכום עונת ליגת העל של משקיפי "בועטים את הגזענות והאלימות מהמגרשים" חושף: בשליש ממשחקי העונה בליגת העל נרשמו מקרים של קריאות גזעניות,  80% מהם כנגד ערבים, הפועל ב"ש עם אפס מקרי גזענות ביציעיה.

7 ילדים ממכבי דליה ניגשו למבחנים בנבחרת ישראל
03/06/2016,  מאת: פורטל הכרמל

שבעת הילדיםלחשוב רחוק ולבנות את הדברים בצורה בה ילדים יכולים להיות גם במגרש המרכזי בישראל, מה שלא היה עד היום, פריד טריף מוביל את מחלקת הילדים והנוער של מועדון מכבי דליה, רואה בדברים התקדמות חיובית למען העתיד של מועדון הכדורגל במכבי.

מרתון והפנינג אופני שטח לזכרה של איילה יפרח ז"ל
04/06/2016,  מאת: פורטל הכרמל

מרוץ איילהמרתון והפנינג אופני שטח לכל המשפחה לזכרה של איילה יפרח שנספתה באסון הכרמל יתקיים בפעם השלישית בערב שבועות, שבת 11.6.16 ברמות מנשה.

נסיב חלבי
<< התחלה < קודם 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 הבא > סוף >>

תוצאות 1 - 35 מ 2489

מרכז סעיד

נדים קבלאן

מנסור סנטר

מרכז סעיד2מתוך פורום העסקים והעמותות של הכרמל
משחקיית אלואדי
משחקיית אלואדי
מודעות פרסום