מרכז יוסף נסר אלדין
חינוך חברה מאבק האדמות פוליטיקה ספורט מפגעים מדור נפטרים أدب وفن גולשים כותבים עסקים סרטונים שונות ברכות מודעות פרסום
פורטל הכרמל
ראשי | אודותינו | צור קשר
מבזקים
עורך דין באסם כמאל2

אולמי שפיק

לביב נסראלדיןקמיליה תכשיטיםסקר
האם יש לכם אימון במועצת דליה אחרי הכניסה לתאגיד המים והביוב?
 

ספורט
נבחרת השחייה דלית אל כרמל עוספיא חוגגת סיום עונה
27/06/2015,  מאת: פורטל הכרמל

כוכב הכרמלאימון עם דגים בבריכות הסחנה גן השלושה, כך חגגו ילדי נבחרת השחייה מכפרי הכרמל יחד עם הוריהם, את סיום עונת החורף בשחייה, לאחר עונת החורף בבריכות בחיפה ובניר עציון חזרה החודש הנבחרת להתאמן בבריכת הנא פיטנס בדלית אל כרמל.

עונשי הפחתת הנקודות תרמו להפחתת האלימות והגזענות במגרשי הכדורגל
10/06/2015,  מאת: פורטל הכרמל

כדורגלדו"ח סיכום העונה של משקיפי "בועטים את הגזענות והאלימות מהמגרשים" חושף שהפחתת נקודות בבתי הדין עוזרת ומצמצמת אירועי אלימות פיזית ביציעים באופן משמעותי, סה"כ נרשמו העונה 22 אירועי גזענות משמעותיים, מתוך 36 מחזורים.

רושדי נסראלדין נוטש את מכבי דליה יוקנעם
08/06/2015,  מאת: פורטל הכרמל

רושדי נסראלדיןאחרי ארבע שנים שרושדי לוקח את מכבי מליגה ג ומביא אותה לליגה א, כאשר בארבע עונות התמודדה על עלייה לליגה לאומית, רושדי הבוקר מודיע שבגין אילוצים אישיים, לא יקח חלק יותר במכבי דליה יוקנעם.

אסואן אבו חמוד
כל הכותרות מהמגרש של ילדי מכבי עוספיה
01/06/2015,  מאת: חסין חלבי

ילדי מכבי עוספיהחבר המועצה רושדי סאבא:"מקווה שבקרוב יאושר תקציב המועצה", עלאא אבו פארס:"סלימאן מרזוק הטעה את הגולשים במה שאמר", ברכאת והב, ענאן כעביה , באסם כיוף מתגאים במועדון, חבר המועצה איוב מנסור רוצה לראות השקעה בספורט. סרטון

מיזוג הפועל במכבי דליה עם יוקנעם
30/05/2015,  מאת: פורטל הכרמל

הפועל מכבי דליהפורטל הכרמל חושף כי משא ומתן בין פואד קרא יו"ר הפועל דליה לרושדי נסר אלדין ממכבי דליה בידעת הנהלת יוקנעם כאשר כל המחשבה לחבר עוד השנה את הפועל במכבי יחד עם יוקנעם, פואד מאשר את הדברים

ילדי הפועל עוספיה הנהלה מפגינה עוצמה
29/05/2015,  מאת: חסין חלבי

ילדי הפועל עוספיהמעל 280 ילדים עם הורים, הנהלת הפועל, הנהלת מועצת עוספיה, התכנסו במגרש הכדורגל במזג אוויר נוח, לפעילות למען הילדים, לראות את התורמים והתומכים מתייצבים לעוצמה ואחדות ובעיקר הצלחה בעתיד אף אחד לא פוסל אחדות, כרגע הזוכה הפועל.

אסואן אבו חמוד
פואד מבקר בצורה גלויה עאמר מגונן!
24/05/2015,  מאת: חסין חלבי

פואד קרא, עאמר חסיסיפואד קרא יו"ר הפועל דליה אומר את הדברים בצורה הגלויה לנציג המועצה בדליה ולקהל, לפואד המשחק הזה עולה הרבה כסף, עאמר חסיסי מנסה להסביר לנו ולפואד שאנחנו לא מעודכנים, לדברים

צולחים את הכנרת ומגייסים כספים לבעלי צריכים מיוחדים
25/05/2015,  מאת: פורטל הכרמל

הכנרתלמעלה מ 500 נשים מכל רחבי הארץ ישתתפו באירוע צליחת הכנרת ה-6 שיתקיים ביום שישי הקרוב- 5/06. הצליחה מתקיימת על מנת לתמוך בילדים בעלי צרכים מיוחדים.

קואליציה מימין ושמאל בנבחרת הקט רגל של הכנסת
21/05/2015,  מאת: פורטל הכרמל

כדורגלנבחרת הקט רגל של הכנסת מוכנה לקראת טורניר גביע יו"ר הכנסת שייערך במסגרת המחוזיאדה, ביום חמישי הבא ה-28 במאי באילת, השילוב של חברי כנסת מכל הסיעות ובמיוחד יותר לא יהודים בנבחרת של הכנסת.

מרכז סעיד
ילדים ג' של מכבי דליה מקום ראשון בטורניר חולון בכדורגל
15/05/2015,  מאת: פורטל הכרמל

ילדים ג מכבי דליהמאמן קבוצת הילדים ג' של מכבי דליה מוטי דלר לוקח את ילדי מכבי לראש הפרמידה בכדורגל, זכייתם היום נותנת לדור הזה אופציה לעתיד מקצועי בכדורגל, הטורניר ילדים בשביל ילדים של עמותת חן לפיריון מתקיים בכל שנה.

אלי מזרחי:"השותפות בין דליה ליוקנעם ממשיכה"
15/05/2015,  מאת: חסין חלבי

אלי מזרחיאלי מזרחי האיש שהצליח ברגע הקשה להחזיק מועדון ולהחזיר את החיים לסגל ולהנהלת מכבי, לא מסתיר את הצביטה שעשו הפועל לאחמד והב, ומרגיע את כולם שאין חוב רציני למכבי והמטרה להמשיך לשלב בין דליה ליוקנעם, אלי מפרגן לרמי ואלי.

מקום ראשון לקבוצת הכדורשת של הסתדרות המורים מרחב חיפה
13/05/2015,  מאת: פורטל הכרמל

הקבוצה הזוכהבמסגרת המחוזיאדה שהתקיימה באילת, מאות ספורטאים בענפים שונים התחרו במפעל הספורט של העמותה לספורט במקומות עבודה, בכדורשת קבוצת הנשים של הסתדרות המורים סניף חיפה והמרחב, זכתה במקום ראשון.

מרכז סעיד
פרס מפעל חיים לטל ברודי
12/05/2015,  מאת: פורטל הכרמל

טל ברודיטל ברודי קיבל היום פרס מפעל חיים מארגון "נפש בנפש" על תרומתו המשמעותית לעיצוב דמותה של ישראל באמצעות הספורט. החברים ממכבי, מיקי ברקוביץ', דורון ג'מצ'י, מוטי ארואסטי ושוקי שוורץ הגיעו "להריע מהיציע"

הפועל איכסאל עלתה לליגה א
12/05/2015,  מאת: פורטל הכרמל

כדורגלבמשחק שהתקיים הערב במגרש בעילוט, בין הפועל איכסאל עמאד להפועל אסי גלבוע, אכסאל ניצחו 0-1 והורידו את אסי לגלבוע לליגה ב.

כריסטיאנו רונאלדו תרם 7 מליון יורו לנפאל
09/05/2015,  מאת: פורטל הכרמל

בעקבות רעש האדמה שחקן הכדורגל של ריאל מדריד תרם לעזרה לנפגעי רעש האדמה בנפאל סכום של 7 מליון יורו.

http://www.independent.co.uk/sport/football/news-and-comment/cristiano-ronaldo-reportedly-makes-5million-donation-to-save-the-children-to-help-nepal-after-devastating-earthquake-10238200.html

סאאד חלבי
כתבות נוספות...
<< התחלה < קודם 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 הבא > סוף >>

תוצאות 1 - 35 מ 2267הודעה לקרקעותאדיב חשמל

משתלת מנסורמתוך פורום העסקים והעמותות של הכרמל
אדיב חלבי, חשמלאי רכב
אדיב חלבי, חשמלאי רכב
מודעות פרסום

רולה מריח

רדיו חיפה