מכבסת המבשם
חינוך חברה מאבק האדמות פוליטיקה ספורט מפגעים מדור נפטרים أدب وفن גולשים כותבים עסקים סרטונים שונות ברכות מודעות פרסום
פורטל הכרמל
ראשי | אודותינו | צור קשר
מבזקים


רדואן נטור

קמיליה תכשיטים

סאמר והבה


גרין דלק

רדיו חיפה

נדים קבלאן

קוקה

אליאנס


סקר
האם רשויות החוק מטפלות במושחתים הדרוזים?
 

ספורט
קניון אמין כיוף אמצעי
הפועל עוספיה סירבו לקבל תרומה מעסק זר שבא לכרמל
12/10/2015,  מאת: פורטל הכרמל

הפועל עוספיהקבוצת הפועל עוספיה בכדורגל סירבה לקבל תרומה יקרת ערך לקבוצה בגלל שהגיעה מעסק שבא בשנה האחרונה לכרמל ומפריע מאוד לעסקים אחרים להתפרנס בכבוד, לפרטים

לראשונה קבוצת כדורגל מרמת הגולן בליגה הישראלית
11/10/2015,  מאת: פורטל הכרמל

מועדון ספורט בני "ממבע" הגולן והגליל משחק ראשון לקבוצה הראשונה בהיסטוריה שמגיעה מכפרי רמת הגולן הדרוזים בליגה ג' גליל תחתון, היו"ר של הקבוצה מועדאד שופי מתרגש עד דמעות, בשבילו זה צעד חשוב ביותר, המשחק נגד פקיעין הופסק. סרטון

לוקחים אתכם לעוצמה לחינוך ולחיים הבריאים
05/10/2015,  מאת: פורטל הכרמל

נדים קבלאןרגע של נחת, עם המאמן והבעלים של בית ספר לאומניות הלחימה ZEN נדים קבלאן, חינוך בלתי פורמאלי עם הרבה עוצמה למען כל אחד ואחד מכם, ללמוד להשתמש בעוצמה שלומדים ובעיקר לשלוט בעצמכם. סרטון

השתתפות הרשות בתקצוב מוסדות חינוך מוכרים שאינם רשמיים
12/10/2015,  מאת: פורטל הכרמל

תמונה לדוגמהועדת החינוך התרבות והספורט אישרה לקריאה שניה ושלישית את חוק נהרי, סגן השר משולם נהרי: "החזרנו עטרה ליושנה, מדובר בחוק שמקדם את השוויון"

מכבי עוספיה הפסידה הפועל עוספיה ניצחון גדול
10/10/2015,  מאת: פורטל הכרמל

מכבי עוספיה להמחשהבדומה לקבוצות דליה מכבי עוספיה פותחת את העונה בהפסד לא צפוי 1-4 והפועל עוספיה פותחת את העונה בניצחון ענק 2-4, מחזור ראשון בליגה ג', שוער מכבי עלאא אבו סעדה נפצע קשה, הבקיעו להפועל עוספיה.

מסלול קיבוץ דליה רוכבים קשוחים
11/10/2015,  מאת: פורטל הכרמל

רוכביםעליות קשות, סינגלים חלקלקים ,רוכבים קשוחים , קצב מטורף וזוכים מאושרים, סיכום Hot Epic Israel 2015 שהתקיים במועצה אזורית מגידו. בלטו גם רונן אליס מהזורע  ואליעד דניאל מעין העמק .

נסיב חלבי
הפועל דליה בניצחון חשוב ומכבי בהפסד ראשון
09/10/2015,  מאת: פורטל הכרמל

סאמר אבו סעדהבמשחק חוץ של הפועל דליה נגד מכבי סולם האני, הפועל ניצחה 1-2 משערים של נאיל קרא ורפעת חלבי,  מכבי דליה במשחק חוץ נגד צור שלום, הפסידה בתוצאה 0-2 ושחקנה סאמר אבו סעדה נפגע קשה ופונה ע"י מד"א, את השער השני לצור שלום הבקיע עומרי טוויל.

ליגה א' ב' ו ג' בכדורגל לשישי ושבת
09/10/2015,  מאת: פורטל הכרמל

כדורגל

ליגה א' הולכת למחזור השלישי, ליגה ב' הולכת למחזור השני ובליגה ג' פותחים את העונה במחזור הראשון, יש לנו שתי קבוצות בדליה ושתי קבוצות בעוספיה, לפרטים

משחק ראשון מגיע להפועל דליה ניצחון
03/10/2015,  מאת: פורטל הכרמל

תמונה לדוגמהבמשחק ראשון במסגרת ליגה ב' צפון ב' בכדורגל, הפועל דאלית אל כרמל שיחקה נגד מכבי איכסאל במגרש העירוני בדליה, המשחק הסתיים תיקו 1, את השער של הפועל דליה כבש נאיל קרא. סרטון

הופכים את הספורט לשיחת היום
05/10/2015,  מאת: פורטל הכרמל

רצי הכרמלרצי הכרמל במירוץ  10 ק"מ ברחובות דאלית אל כרמל בהובלת איימן פרו, זו קבוצה של אנשים שלכל אחד יש עולם משלו נפגשים בכל הזדמנות לריצה אישית שלהם בזה הם מנסים להעביר מספר לחברה המקומית.

מכבי דליה יוקנעם מצליחה טוב, סרטון
02/10/2015,  מאת: פורטל הכרמל

מכבי דליהניצחון ענק למכבי דליה יוקנעם על הרצליה במגרש בדליה, מכבי במחזור השני מצליחה לכבוש 5 שערים בשער הרצליה החזקה, מכבי שלטה לאורך שתי המחציות, אוסמה: "בנינו קבוצה טובה"

הפועל דליה פותחים עונה במגרש הביתי בלב פתוח
01/10/2015,  מאת: חסין חלבי

רדואן נטוריו"ר הפועל דאלית אל כרמל רדואן נטור מזמין את כולם לתמוך ולהגיע למשחקי הקבוצה שביססה את עצמה לתמוך בראשונה בילדים ובנוער הקבוצה, רדואן מאחל בהצלחה למכבי כמו שהוא מאחל בהצלחה להפועל. סרטון

מרכז סעיד
נביל נסראלדין חתם בהפועל דליה
30/09/2015,  מאת: פורטל הכרמל

רדואן ונבילהשחקן נביל נסראלדין שפרץ את דרכו כתלמיד תיכון רונסון בעוספיה, גדל במועדון הפועל חיפה ושיחק בכמה קבוצות בליגה הבכירה, בשנים האחרונות שיחק במכבי דליה ולראשונה נביל מגיע לקבוצת האם הפועל דאלית אל כרמל, חתימה חגיגית.

סאמר והב חוזר למכבי לעונה נוספת
29/09/2015,  מאת: פורטל הכרמל

סאמר והבהשחקן הצעיר של עוספיה סאמר והב מצטרף למכבי דליה יוקנעם לעונה נוספת, סאמר ימלא את העמדה של המגן בקבוצה, החוליה החלשה של מכבי, סאמר מתקבל באהבה בקבוצה וחזרתו תתרום רבות.

מכבי דליה יוקנעם סיימה את משחקה הראשון בתיקו 0
27/09/2015,  מאת: פורטל הכרמל

מכבי דליה יוקנעםמכבי דליה יוקנעם פותחת את משחקי הליגה בהישג נגד כרמיאל צפת, מכבי הצליחה לגנוב נקודה חשובה ולפתוח את הליגה ביתרון, מכבי שלטה יותר בכדור והפגינה יכולת טובה יותר מכרמיאל צפת.

מרכז סעיד
<< התחלה < קודם 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 הבא > סוף >>

תוצאות 1 - 35 מ 2332

אימאן שאמי והב

משתלת מנסור

מנסור סנטרמתוך פורום העסקים והעמותות של הכרמל
ח.נ חשמל ותקשורת
ח.נ חשמל ותקשורת
מודעות פרסוםרולה מריח

שביל הבנים